Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért jön be a többségne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért jön be a többségnek jobban az 1. hez hasonló stílusú lány, mint a kettes? (képek lenn) persze tisztelet a kivételnek

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2016. júl. 6. 16:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Mert a raszta hajat csak a puliknál szeretem, lányoknál nem.
2016. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél kivert a víz. Egyik sem jön be.
2016. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
A második haja nagyon rossz, a stílusa igénytelen is. Már csak egy flakonos bor hiányzik a képről. Az elsőn sok a festék, de az nem annyira nagy baj.
2016. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Titusztitusz ***** válasza:
56%
Drága Őzike...Én mondjuk hímnemüként kissé másnak látom az álltalad belinkelt hölgyeményt,mint te, nőként...Éshát ha nem haragszol meg a meglátásomért,hát azt kell hogy mondjam, hogy az álltalad belinkelt csajszi meglehetősen "nem jönne be nekem"...(Igyekeztem finoman fogalmazni nagyon...Ezt a buzgalmamat bízom benne hogy értékelni fogod...)
2016. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Mert az 1-es szebb! Valamint látszik rajta hogy tiszta! A 2-es dzsuvásnak néz ki, ráadásul egy fiúnak taszitó ez a haj! Pfuj!
2016. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
47%

#14

Még szerencse, hogy mindenkinek más az ízlése. Szépen néznénk ki, ha nem így lenne. ;)

Fogalmazhatsz akárhogyan, nyugodt ember vagyok.

2016. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Tisztának lehet, hogy tiszta az első képen lévő, de a bőrének kicsit olyan száraz, pergamenszerű hatása van a képen. Nekem nem lenne kedvem hozzá érni.
2016. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Titusztitusz ***** válasza:
Drága kedves Őzikém...Mivel nem tudhattam,hogy ki van az álltalad belinkelt képen,hát nem mertem túl durván fogalmazni...Mert mi van akkor,ha véletlenül te lettél volna a képeken?Egy életre összetörtem volna valszeg az önbizalmadat...
2016. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem jön be.
2016. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#18

Úgy fogalmazok, hogy sajnos nem én vagyok a képen. :)

Ha én lennék sem törtem volna össze, mert nekem sem tetszhet mindenki, és neked sem.

Meg amúgy is. Annyi kritikát kap az ember, hogy a végén meg sem érzi.

2016. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!