Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat vagy tobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat vagy tobb?

Figyelt kérdés

Nemreg megismertem egy fiut az interneten, a helyzet az ,hogy mar az elso talalkozasnal lefekudtunk,de valami ilyesmirol is volt szo.

Majd talalkoztunk masodszor is.. De ez mar ugy zajlott ,hogy heves csokolozassal koszontunk egymasnak ,elmentunk kajalni az utcan olelgetett es puszilgatott.. Pont olyanok voltunk mint egy par es o is ezt mondta. Nala aludtam lefekudtunk ismet.

Rengeteget dicser,hogy mennyire tetszem neki.. Es azt is mondta ritka ,hogy valaki megfogja..

De semmi konkretat nem kerdezett,hogy mi legyen..

En bele tudnek szeretni.

Igazabol napkozben nem sokszpr erdeklodik irantam ,eloben teljesen mas.

Nem akarom elijeszteni sem.. Mibol tudhatom ha komolyat tervez velem?

Bocsi az ekezetekert.

20L (a srac 24)


2016. júl. 7. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szexkapcsolatra tippelek...de legalább tudja mit akarsz hallani
2016. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy nőtöl azt hallom hogy a pasi ezt meg azt mondta... Olyankor már mindig nevetek magamban... Mondani oly könnyű, ezért vagytok mindig át és meg baszszva.
2016. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha nincs benne semmi erzelem irantam,hogy kepes becezgetni olelgetni csokolgatni? Elhiteti hogy akar tobbet,nrm ertem a logikat benne.
2016. júl. 7. 00:09
 4/17 anonim ***** válasza:
Az nem elég bizonyíték, hogy működik?
2016. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Majd megérted miután már koppansz. Sok,férfi egy egész kapcsoaltot képes színlelni...


23/F

2016. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Sajnos tapasztaltam az elozo kapcsolatomban a fiu vegig szinlelt! :)

De ettol nem akarok altalanositani mindegyikre.

A karjaiban szorosan olelve aludtunk el ha ezt kepes erzelem nelkul ott baj lehet

2016. júl. 7. 00:15
 7/17 anonim ***** válasza:

Melyik társkereső? Lehet felregisztrálok én is.


Amúgy ha csak szexnek indult de ha már úgy viselkedik mint ha barátnője lennél akkor valszeg nem ijeszted el ha rákérdezel. Ha bele tudnál szeretni akkor bele is fogsz a szexkapcsolat alatt, ez biztos. Menj elébe a dolognak , nehogy az legyen, hogy kezd már kialakulni valami nálad ő felé és akkor mond majd nemet a srác. Most a pofára esés, ha az lesz kisebb mint az ami majd lehet később.

2016. júl. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen fiúval küzdök én is, csak már kicsit régebb óta. Próbáld meg vele megbeszélnia dolgokat, de az ilyeneknél nem lehet tudni mit akarnak már. 18/l
2016. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt én sose értettem. Ha nem érez vmit egy srác akkor minek játszik többet? Téged is megkapott elsőre, nem kell itt már különösebben erőlködni h azt mondja amit hallani akarsz xd

Erre mi a magyarázat srácok?

2016. júl. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9 gondolom magához akarja láncolni mert ha neki ilyen könnyen ment joggal gondolhaja hogy másnak sem kell nagyon megeröltetnie magát egy menetért
2016. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!