Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hiányos öltözetű, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hiányos öltözetű, , hölgyek'', nem érzitek magatokat közönségesnek? Férfiak mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

Egyes, magukat nagyon szexinek gondoló nők olyan nadrágot vesznek föl, amiből az egész hátsójuk kint van. Persze az embernek magánügye az öltözködésése, de ne kelljen már ezeknek libáknak a p*csáját nézni az embereknek.

Tényleg azt hiszitek, hogy ez milyen szexi? Inkább röhejes és szánalmas. Tudom, hogy meleg van, na de a seggpárnának minek kell kint lennie? Attól a 2 centi plusztól nem fogtok meggyulladni. Tanuljatok már meg öltözködni. Nem ettől lesz szexi valaki. Aztán siránkoztok, hogy minden férfi csak meg akar fektetni titeket....



2016. júl. 13. 15:15
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
3%

Osztom 6-os véleményét.

Kerek idomok,szép ívelt popsi,ráfeszülős miniszoknya,kivillanó hosszú lábak,kecses járás,kiengedett dús haj,izmos sarka katás hasizom,magassarkú

Itt kezdődnek a nők.Igen lehet k..vázni őket,de akkor is ők kellenek a felső kategóriás férfiaknak plusz a pasik 90%-nak,ezen el lehet gondolkodni,plusz lányok ha irigykedtek attól nem lesz jobb vagy ne nézzetek rájuk vagy tessék tenni magatokért,ez ránk pasikra is igaz,ennyi.

Ha ők kellenek tenni kell érte,ha nem tetszik ne nézzetek rájuk.

Én sokkal jobban undorodom amikor a slampos ,,duci" csaj felveszi a cicanadrágot és a zsák felsőt,a hideg ráz ki tőlük,még se írunk ki kérdést rájuk pedig kevés lelombozó látvány van egy elhízott nőnél,plusz összefogja a haját és felveszi a tornacipőt,igazán beindító érzés,kb. étvágyam elmegy.

2016. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Sunshinedoll ***** válasza:
63%

A férfiakon kívül senkit nem érdekel, miről mit gondolnak a férfiak.

Nem is értelek :D A férfiak ne hordjanak drága karórát, vagy különben ne csodálkozzanak, ha a lányok csak a pénzért akarnak velük randizni. Legalább ilyen szintű b-lfasz gondolkodásod van.

2016. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
93%

Különösebben engem nem zavar, csak amikor 13-14 éves kislányokon látom mindig elgondolkozok, hogy hogyan engedhetik el otthonról így a szüleik? Engem még most 20 évesen is biztos jól lecseszne apám, ha popsivillantós nadrágban mászkálnék az utcán.

Meg egy kicsit azért zavar, mert bár teljesen hetero vagyok, ha egy szép lányon látom nem tudom róla levenni a szemem..:D

20/L

2016. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
55%
Hát, nyár van, mégsem lehetnek bundában az emberek. Nem kötelező rájuk nézned. Fogsz egy újságot, könyvet és olvasol... például...
2016. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
93%

Én is nőként közönségesnek tartom. Hiába vagyok büszke a fenekemre, nagyon izléstelen lenne felvenni egy olyan p.i.cs.a sortot. Egyrészt nem a tengerparton vagyunk,hanem az utcán. Kisgyerekek is.megláthatják, nekik utána magyarázkoddhat anyuka,apula,mit lát a gyerek.

Egy ilyen „nadrág” a négy fal közé ,otthonra kéne felvenniük a párjuknak.

2016. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi erővel ruha nélkül is lehetnének..
2016. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
11%
Akkor törődj vele,és ne tegyél blokkot egy nőbe csak mert szexy és villant,képzeld az én barátnőm is villant,kint van a popsija és tudod mit imádom legyen is kint olyan alakja van,hogy a full luxus lányoknak van olyan.Megdolgozik érte minden lány.Ne bámuld akkor,de tudom titkon rájuk gerjedsz csak kikosaraznak téged vagy kosaraztak.
2016. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Titusztitusz ***** válasza:
2%
Most nem azért,de nekem tetszeni szoktak mindig a hiányos öltözetü nők...És minnél hiányosabb öltözetüek, annál jobban...(Ez alól egyes egyedül a harinaci a kivétel...)Csak olyankor szoktam "szánalmasnak" találni a hiányos öltözetü nőket, ha történetesen RONDÁK MINT A BŰN...De jó nők esetében mindig értékelni szoktam a hiányos öltözeteket...
2016. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Titusztitusz ***** válasza:
2%
Hű 11-es...De jól leírtad a lényeget...Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni...Adtam is a hsz-edre gyorsan egy zöld pacsit...
2016. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
97%
Hát én olyan 14-15 évesen öltöztem a legmerészebben, a tinik merészségével és naivitásával felvértezve, voltak is "udvarlóim", utána meg senki 18 éves koromig, ez sokat elárul a férfilélek rejtelmeiről is.
2016. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!