Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hiányos öltözetű, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hiányos öltözetű, , hölgyek'', nem érzitek magatokat közönségesnek? Férfiak mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

Egyes, magukat nagyon szexinek gondoló nők olyan nadrágot vesznek föl, amiből az egész hátsójuk kint van. Persze az embernek magánügye az öltözködésése, de ne kelljen már ezeknek libáknak a p*csáját nézni az embereknek.

Tényleg azt hiszitek, hogy ez milyen szexi? Inkább röhejes és szánalmas. Tudom, hogy meleg van, na de a seggpárnának minek kell kint lennie? Attól a 2 centi plusztól nem fogtok meggyulladni. Tanuljatok már meg öltözködni. Nem ettől lesz szexi valaki. Aztán siránkoztok, hogy minden férfi csak meg akar fektetni titeket....



2016. júl. 13. 15:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
10%
Nem rossz eddig 3-an vagyunk akik merjük vállalni magunkat,ejj mit fogunk kapni Gyúródeszka,Titusztitusz,készüljetek :)
2016. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nincs ezzel bajom, sőt. Egyrészt tetszik a látvány, másrészt így elválik, ki az, akit csak felpróbálni érdemes, és kit lehet esetleg komolyan venni.
2016. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Hü de jol leirta a 11-es...aham...marha ertelmes dolgokat irt, leengedett meg összefogott haj...istenem...sztem meg pont hogy egy konty is tök szexi tud lenni, latszik a nyak, a váll.

Nekem elegge dús a hajam es most belegondoltam, hogy leengedve kellene most lennie, jajj :D

Amugy mwgneznem ő vajon hogy nez ki :)

2016. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 Titusztitusz ***** válasza:
2%
Szia 21-es...Engem nem érdekelnek sohasem degenerált nők óbégatásai...Sem itt,sem a való életben...És mindig is tartom magamat az elvhez,hogy "kétszer kettő az mindig négy"...Aztán meg ha valaki bármilyen erőszakos gátlástalansággal is azt akarja bármikoris bemagyarázni nekem,hogy "kétszer kettő az bizony öt,meg hat",hát egyik fülemen be,másikon ki...Sajnos a néphülyítés az nálam nemigen szokott sohasem bejönni,a néphülyítők gyakori bánatára...
2016. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Inkább az a kedvencem, amikor ugyan vékony, de atomlottyadt seggű lányok vesznek fel kb. bugyit az utcára, be tudnék hányni tőle. Én igazán jó segget olyan nadrágban nem is láttam, csak a zacskóseggű lányok kiváltsága ez vajon? :D
2016. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
85%

wow, már a gondolat is megrémiszt, hogy olyan nyomorult életem legyen, hogy élvezetet okoz, ha ilyesmiken járathatom az agyam.

Pár órával ezelőtt a szomszéd úr nyírta a házuk előtt a füvet egy szál rövidnadrágban, ügyet sem vetve rá, hogy mindenki láthatja a kivillanó mellbimbóit. Tudod mit, amennyi háj volt rajta, simán elment volna egy rondább női mellnek is, mégsem zavart senkit a jelenet. A belvárosban a padokra letelepedett pár helyi kismenő, az egyiknek a nadrágja a bokáján lifegett, a másiknak pedig köldökig ki volt gombolva az inge, de kit zavart? Senkit.

A legtöbb férfiban abszolút nincs semmi szégyenérzet, teljesen mindegy, hogy elfogadható-e a teste, vagy olyan, mint egy partra vetett döglött bálnáé, szóval nem teljesen értem, hogy honnan a francból gondolják a hozzád hasonlók, hogy jár nektek az a magas ló, amiről a nőkhöz beszélhettek...

Állításod szerint van barátnőd, szóval inkább menj, és dugd meg párszor, hogy kevesebb energiád legyen vadidegen emberek viselkedésével foglalkozni.

2016. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tök mindegy melyik miben van, csak ne várja el tőlem senki, hogy csinosnak tartsam őket.

Az nem itt kezdődik, hanem valahol egészen máshol...


Láttam már olyan lányt, aki egy egyszerű fekete nadrágot viselt, fekete lapos talpúval és egy kifinomult, lágy esésű inggel.

Hosszú, barna haja volt és szép arca.

Kifogás nem volt benne és nem kellett kiraknia magát.

A többi lány a közelébe se ért, még ha akartak volna, akkor se...

2016. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 600 kilósan is, férfi is, nő is vegyen fel, amit akar. Engem annyira nem érdekel, hogy el nem tudom mondani.
2016. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Mert tudják, hogy a férfiaknak ez tetszik. Az ilyen nőket bámulják, és ők pont ezt akarják. Figyelemfelkeltés, ami be is jön.
2016. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
56%

Szia! 27nek adok igazat.

Egyet ertek a kerdezovel, mar a latvanytol is rosszul vagyok, hogy kint van mindenuk es raadasul nagykepuen vonulnak az utcan mint a nagy valakik...

En a visszafogott elegansabb stilust szeretem télen nyaron. Erdekes hogy ezeket a "noket" legtobbszor csak meg akarjak fektetni, hozzam meg komoly szandekkal fordultak. Ennyit szamit az oltozkodes es a viselkedes, szerencsere nekem nincs szuksegem ra, hogy kint legyen mindenem.

Ugy erzem ezzel mindent kifejeztem :) biztos le leszek pontozva ;)

2016. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!