Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hiányos öltözetű, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hiányos öltözetű, , hölgyek'', nem érzitek magatokat közönségesnek? Férfiak mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

Egyes, magukat nagyon szexinek gondoló nők olyan nadrágot vesznek föl, amiből az egész hátsójuk kint van. Persze az embernek magánügye az öltözködésése, de ne kelljen már ezeknek libáknak a p*csáját nézni az embereknek.

Tényleg azt hiszitek, hogy ez milyen szexi? Inkább röhejes és szánalmas. Tudom, hogy meleg van, na de a seggpárnának minek kell kint lennie? Attól a 2 centi plusztól nem fogtok meggyulladni. Tanuljatok már meg öltözködni. Nem ettől lesz szexi valaki. Aztán siránkoztok, hogy minden férfi csak meg akar fektetni titeket....



2016. júl. 13. 15:15
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
63%

Azért leszel lepontozva, mert ítélkezel.


Én sem veszek fel ilyet, nem is tehetném a szexi konszenzus szerint, de miért zavarna, ha más ezt teszi? Engem az sem zavarna, ha pucér lenne. Majd elviszi a rendőr.


Azt meg kétlem, hogy bárkit is A Clockwork Orange-módra lekötöznének és felfeszítenék a szemhéját, hogy nézze a fenekeket.

2016. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
47%

Végigolvastam a hozzászólásokat.

Nagyon érdekes, hogy a legtöbben személyes felelősségnek vagy felelőtlenségnek gondoljátok, hogy ki mit vesz fel :) A média agymosásának meglett az eredménye. A hiányos ruhás fotók, videoklipek ... évtizedek óta öntik ezt a szemetet az agyunkba. Pszichológiai szempontból is érdekes lenne megvizsgálni, hogy ki az, akire hatással van és ki az, akire nincs hatással a média agymosása.

2016. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
51%

Mi ezzel a baj?

Én nem értem.

Magamutogatós ribikre is szükség van.

Én csak azt nem értem, hogy azt a keveset is minek veszik már fel... Totál pucéran sokkal jobb lenne mindenkinek. ;)

30/F

2016. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Van aki ettől érzi magát jó nőnek, hogy bezsebeli az elismerő pillantásokat, beszólásokat, ha végigmegy az utcán egy falatnyi ruhában.

Van akinek meg nincs szüksége rá, az önbizalmának sem, vagy eszközként sem kell bevetnie a kirakok mindent a kirakatba, mert egy egyszerű farmer-póló kombinációban is eszméletlenül néz ki, és megfordulnak utána ;)

2016. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Fel akarják hívni magukra a figyelmet, és ez be is jön, akár tetszik, akár nem, működik.


Nekem ez a stílus soha nem állt jól és nem is éreztem soha kényelmesnek magamon, pedig jó alakom van, de volt idő, amikor irigykedve tekintettem az ilyen lányokra, mert őket észrevették, leszólították, randira hívták, párjuk lett, ismerkedtek, tapasztalatokat szereztek, míg rajtam átnéztek.


Már nem izgat, elmúltam 30, és megszoktam az egyedüllétet, és már nem próbálkozok, hanem biztosra akarok menni, egy jó adag tapasztalatszerzés kimaradt, érzem a hiányát, de már nem vágyom rá, így nehezebb ugyan a dolgom, mint azoknak a lányoknak, akik úgy öltöznek vagy az én fiatalabb koromban öltöztek úgy (engem mondjuk kihajítottak volna otthonról a szüleim, vagy a ruháimat hajították volna kukába, ha úgy öltözöm).

2016. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Érthető végülis.. Fel akarják magukra hivni a figyelmet, aztán csodálkoznak önsajnálkoznak, hogy mindenki krvának nézi, nevezi, vagy hogy minden jött ment ember nyomul rá.. Közben meg ők maguk mutogatnak a férfiakra hogy nincs normális férfi meg milyen bunkó férfiak vannak. De hát ha nekik ez megéri akkor tegyék
2016. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
#34 teljesen igazad van :)
2016. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!