Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti "örülnétek" ha valaki szól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti "örülnétek" ha valaki szól hogy megcsalnak téged?

Figyelt kérdés
Vagy éppen megcsaltak, de már egy rövid ideje nem.
2016. júl. 17. 19:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mármint, hogyha nem marad titokban, hanem felnyitják a szemed. Ez jó lenne, vagy jobb ha tudatlanul olyannal vagy, aki átvert, megcsalt?
2016. júl. 17. 19:26
 2/13 anonim ***** válasza:
És honnan olyan jól informált? Bizonyítsa be, pl. képpel vagy videóval. Légből kapott infóknak nem hinnék, mert lehet, hogy csak azt akarja, hogy összevessz a pároddal, miközben ő nem is csinált semmit, viszont az a másik már elültette benned a kétely ékét.
2016. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

nekem 1x jutott ilyen tudomásomra. Sokat nyűglődtem, hogy mit kezdjek az infóval aztán rájöttem, hogy a legjobb, ha megtartom magamnak. Előbb azért utálna meg, mert nem hinne, aztán azért, mert rájönne, hogy igazam van...


ugyanezt tudom mindenkinek mondani, nem tudom, hogy örülnék e neki, de annak igen, hogy örülnék, ha az aki ilyet tud az kussolna, ha csak nem tudja tényleg beton biztos bizonyítékokkal alátámasztani

2016. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérdés?

Igen, nem szeretnék hűtlen emberrel együtt lenni.

(Tegyük fel, hogy az információ igaz. A szarkeverés nem érdekel.)

2016. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem egyszer voltam olyan helyzetbe, hogy tudtam és hallgattam. Honnan tudtam olyan biztosra? Úgy, hogy velem próbálkoztak. Be is tudtam volna bizonyítani. A mai napig nem tudom, mi lett volna jó azoknak a lányoknak.
2016. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nyilván adjon bizonyítékot, mert a jóska húgának a barátnőjének a tadzsikisztáni kutyájától hallotta dolgok nem érdekelnek. De ha ad, akkor nagyon hálás lennék érte. Ahogy én is ugyanezt tenném.
2016. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elkell mondani ...
2016. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Ha már az ilyesmi dolgokat másoktol kellene megtudnom,annak igencsak nem örülnék...Valszeg még bosszantóbb lenne ez a tudat,mint magának a megcsalásnak a ténye...
2016. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgokról jobb hallgatni. Jól nem jöhet ki belőle senki. Ha egy kapcsolat eddig jutott, úgyis kiderül előbb-utóbb.
2016. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha kiderül, hogy igaz a hír, nem csak szarkeverés, akkor hálás lennék az informátornak.
2016. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!