Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire fura (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fura (és ezáltal félelmetes / gyanús ), ha egy férfinak nincs okostelefonja meg nincs fent facebookon?

Figyelt kérdés
És ha tényleg ennyire fura, attól miért olyan félelmetes dolog ez csomó nô számára?
2016. júl. 18. 00:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Cukilányka, te inkább ne mondj semmit, ha rejtegetnivalókról van szó :DD
2016. júl. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10- Attól még otthon vagy a cégnél verheti fél nap a klaviaturát. Nem írta, hogy nincs vonalas nete egyébként. Telefonon meg elérhető, ha valaki keresi. Ezt a szociális szeparációra írom.
2016. júl. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

😊

Érez valamit? Ép elméjű egyáltalán? Nem is szelfizik?? Nincsenek követői sem??

2016. júl. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem a napi szintű, folyamatos kommunikációt. Nem várom el, hogy azonnal visszaírjon, én se mindig tudok, de pár óránként ránézek a facere, és a párom is, egy-egy üzenet, ezt csináltam azt csináltam, veled mizu, én ezeket igénylem, ő is. Épp ezért olyan párral tudom csak elképzelni magam, akinek ez jó. Akinek nincs se okostelója se facebookja, az esélyes, hogy nem ilyen. Én nem tudom úgy jól érezni magam egy kapcsolatban, amit sokan írnak itt, hogy ők azt preferálják, hogy heti 1x találkoznak meg 2 naponta beszélnek telefonon, és ez a kapcsolatuk. Ők úgy nem tudnának élni, hogy a párjuk állandóan rajtuk lóg, én meg úgy nem, mint ők. Kinek mi...


Szóval nekem pl eléggé taszító lenne. Egyébként barátomnak sincs okostelója, de laptopját sétáltatja mindenhova, így pár óránként általában elérem. Most otthon van, ott dolgoznia kell családi vállakozásban, így van, hogy 12 óráig nem ír, nem zaklatom, mert tudom, hogy nem ér rá, nincs is gépnél. Ha lenne okostelója se biztos, hogy lenne ideje ránézni, örül szegény ha inni van ideje. Szóval ez nem kizáró ok, csak az év nagyobb részében igénylem, a nyarat meg kihúzzuk valhaogy.

2016. júl. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
fura,ebben a beteg világban egy normális ember ,azért ez kiesik a tömegből.
2016. júl. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem lenne telefonja,nekem az lenne a fura.Bár a nincs facebook duma mellett valami fantázia nevű profil bújik meg,amit nem akar mindenkinek megadni vagy azért,mert nem akar ismerősöket gyűjteni,vagy azért,mert valamit kummant.
2016. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akit felidegel a Facebook meg törölni akarja magát, az leírná hogy mi idegeli?
2016. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Le írom,miért idegesít :D Például mikor non stop írogatnak nekem ha véletlen nem nyomom ki a netet akkor akár hajnalba is felvernek ,ha nem korlátozom akkor halom idegen jelöl meg és ír rám ,ami idegesítő tud lenni.

Ja és a nagy többség (tisztelet a kivételnek) itt éli ki vágyait és próbálja elhitetni milyen jó is az egyébként szar élete .

2016. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!