Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy a barátom szegény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a barátom szegény, és ez rossz érzés?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy érzékeny téma, és ezért nem is tudtam erről beszélni senkivel.

Mindketten tanulunk, egykék vagyunk és a szüleinkkel élünk. Az ő édesapja kb. fél éve hagyta ott őket az anyukájával, aki nem keres túl jól, az apja nem támogatja őket semmivel.

Dolgozik persze a barátom, de egyetem mellett év közben necces.

Az én családom elég stabil, a szüleimnek vállalkozása van külföldön, de nem élünk mi sem kacsalábon forgó palotában. Mellette én is próbálgatom a szárnyaimat a tanult szakmámban.

Szóval újabban látom a barátomon, hogy pl. nem telik neki kondibérletre, nem vesz új ruhákat, kevesebbszer járunk el enni/inni, ha mégis, mert a barátainkkal megyünk, kevesebbet fogyaszt. Kérdezi, hogy ez engem zavar-e, hogy pl. nem tud velem eljönni egy-egy koncertre, bulira, persze mondanom kell, hogy nem, dehogy, közben persze vele akarok lenni végig.

Kerestünk megoldásokat, pl. bográcsozunk valahol a barátokkal étterem helyett, mozi helyett otthon nézünk közösen sorozatot ha rossz az idő kint, de mégis kellemetlen helyzet.

Rossz róla beszélni, de kérlek, ne ítéljetek el ilyesmi miatt.

1,5 éve vagyunk egyébként együtt és elképesztően szeretem.

18L (21F)



2016. júl. 21. 00:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Zavar, hogy a barátom szegény, és ez rossz érzés?"


igen

2019. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!