Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nők! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők! Ti mennyire érzitek ezt az állapotot átmenetinek, vagy éppen inkább véglegesnek?

Figyelt kérdés

Mármint az egyedülállóságot.

Hány évesek vagytok?


2016. júl. 21. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagyok,de tudnék rajta változtatni. Éppen ezért átmenetinek érzem. 32
2016. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

legutóbb úgy éreztem, hogy már érezni nem tudok.


nem azzal van a baj, hogy nincs kivel. a hogyan az érdekes.

2016. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

23 evesen nem volt meg komoly kapcsolatom. Valamilyen szinten vagyom ra, hogy milyen az igazi szerelem, de legtobbszor tokre lesz arom. Egyetemre jarok, vannak hobbijaim, barataim, munkam, mindet imadom, emellett neha randizom egyet-kettot, egy laza szex, aztan minden megy tovabb flottul, mint eddig. :D kezdem ugy latni, hogy a komoly kapcsolat baromi terhes lehet, igy mar kedvem se nagyon van hozza. Teljesnek erzem az eletem igy is.


N

2016. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
24 éves vagyok, beb-szna, ha már temetném a szociális életemet :D
2016. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok, lassan 10 éve egyedül (hacsak nem történik valami változás mostanában). Nem erőltetem a társkeresést. Az exem a lehető legrosszabbkor hagyott el, de megértem, miért tette, csak én még többet kaptam abból a teherből azután, és amiatt hoztam azt a döntést, hogy oké, akkor előbb attól a tehertől szabaduljunk meg, azt érjem el, addig nem keresek társat. Ehhez évekre volt szükség, de ennél hatékonyabb nem tudtam volna lenni ugyanezekkel a körülményekkel. Nemrég alakult úgy, hogy most már beengedhetek egy társat az életembe, de nem erőltetem. Megszoktam az egyedüllétet is, szóval ha ez végleges, ezt is elfogadom, azokat meg, akik ezzel nyaggatnak, leépítem. Most nem tudnám megmondani, hogy ez végleges-e vagy sem, mivel arra is nyitott vagyok, hogy legyen párom és az egyedüllét sem roppant össze. Szexkapcsolatra nem vagyok nyitott, pedig arra bőven akadna jelentkező...
2016. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Veglegesnek erzem

Egesz jol megvagyok igy. 26 evesen nem volt normalis parkapcsolatom, egyetlen ferfi volt az eletemben es szerintem nem is lesz tobb.

2016. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!