Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves férfi vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves férfi vagyok az utobbi 1-2 évben jelentősen meghíztam. (nemvagyok rosszképű. ) HA egy nő közeledni probálna hozzám miért utasítom el? Pedig tetszene. Lehet bukik a mackokra?

Figyelt kérdés

Szégyellem a súlyom de nem teszek ellene semmitsem. Mit tegyek, hogy elmúljon ezaz érzés? Nagyon kellemetlenül érzem magam.

ui. Köszönöm az építő jellegű kritikát.



2016. júl. 22. 22:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha magadról úgy beszélsz hogy lusta disznó, akkor kellenél a fenének.
2016. júl. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
énis azthittem hogy viccelnek...
2016. júl. 23. 11:45
 13/17 anonim válasza:

Nekem is a nagyobb darab srácok tetszenek :)


Mint a legtöbb lánynak, nekem is volt olyan időszak mikor nem szerettem ahogy kinézek, alkat ügyileg, pedig tök normális alakom volt(most is).


Furcsán fog hangzani, de valahogy úgy sikerült ebből kikerülni, hogy mindig mikor mentem valahová nézegettem az embereket, és próbáltam nem kategorizálni őket hogy "ő kövér" "ő vékony" hanem csak úgy emberként néztem rájuk, láttam mi a szép rajtuk, és lehet én vagyok túl izé(nem találtam rá szót) de sose kerestem a csúnyát senkin, és nem is láttam. Szeretem az embereket :P . És egy idő után pedig a saját magamra mondott kategóriákat is elfelejtettem :) Többé nem tartottam számon hogy hol vagyok csúnya, vagy hogy hol túl vékony/túl dagi, úgy voltam vele hogy a szép részeim megszépítik a többit ^^ Khm.. hosszú lett. Valami ilyesmivel sikerült elmulasztani az én esetemben ezt az érzést :)

Nem kell rosszul érezned magad! Ha nem szeretnél edzeni pl. akkor ne. Ha egyszer kedved lesz akkor pedig hajrá, de nem kell rosszul érezni magad! Ha megtetszel valakinek ,akkor meg csak nincs olyan nagy baj veled :D

2016. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig kapott válaszokat! :) Nagyon aranyosak vagytok...! :)
2016. júl. 24. 00:43
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem egy lógómellű, szőrös zsírmalac vagy akkor nincs baj. :) szerintem vonzóak a mackósabb pasik.
2016. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem kellenél, és nem azért, mert elhíztál, hanem mert lusta, változásra képtelen vagy, akinek ráadásul semmi önbizalma sincs.


Egyébként azért utasítod el, mert visszataszítónak tartod magad egy szebb csajhoz. Igazad van, amíg nem kapod rendbe az önképedet, ne menj bele kapcsolatba.

2016. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó megkaptad a zöld kezecskét! :)
2016. júl. 25. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!