Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az zaklatásnak minősül ha 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zaklatásnak minősül ha 2 év után a mai napig hivogat az exem?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 18:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Tudod az ilyen az azért gáz, marha nagy gáz, mert az amit az exed csinál az beteges és ijesztő és rémisztő . Az az ember aki 2 éve zaklat, hívogat orrba meg szájba akaratom ellenére is, az bármikor kiles téged, megvár valahol, de az agyamat rá, hogy szokott is leskelődni utánad . Van párod jelenleg (?) ha igen szólj neki, vegye fel a telefont és kérdezze meg tőle, hogy mi az úristent akar úgy mégis ?
2016. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem vagy vele elég határozott. A kérő hangon, elnyújtottan előadott "lécccci, ne hííííívj", sokaknak nem elég. Határozottan, ellentmondást nem tűrően mondd meg neki, hogy ne zaklasson.
2016. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 ede1219 ***** válasza:

"Ha szűrt hívás, meg se jelenhet a telefonodon."

Miért ne jelenne meg? Nekem is van olyan opcióm, hogy jelezze, ha nem kívánatos számról hívtak.

2016. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy leskelődik utánam mert messze lakik tőlem. De igen egy elmebeteg állat. Azèrt szakitottam vele mert eljárt mellettem qvázni meg ivott mint a gödèny ès èrthetetlen volt. 2 honapot voltam vele együtt annak idejèn, azota van egy normális kapcsolatom (házasság). ès született kisbabánk is. Fèrjem se tudja leállitani azt mondja ide fog jönni ès elvisz magával hogy vele legyek. Nagyon èrthetetlen ès tènyleg fèlek hogy idejön ès itt fog cirkuszolni.. Nem hiszem el hogy nem talált azota magának egy hozzáillő nőt.
2016. júl. 24. 19:46
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

ezek után nyugodtan jelentsd fel. annyit fognak csinálni,hogy a számát letiltják. de az is megoldás,hogyha hív, akkor egy ismerősöd veszi fel és beadjátok, hogy ez már nem a te telefonszámod. szóval más veszi fel és mondja,hogy nem ismer téged, most vette ezt a számot.

és nyilván tiltsd le mindenhonnan. férjed van, gyereked. egyértelmű így is,hogy nem vagy vevő rá, főleg,hogy csak 2 hónapig jártatok.

2016. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Vedd fel a telefon és rögzítsd a beszélgetést, aztán bizonyítékkal a kezedben sétálj be a rendőrségre és tegyél feljelentést . Tanúd van a férjed, az elmúlt év hívásait is letudják ellenőrizni, hogy 2 éve zaklat .
2016. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ede!


Nekem nem jelenik meg.

2016. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Szergej55 ***** válasza:
Ezzel már a rendőrség is foglalkozna.
2016. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Szűrve van a hivás, senki nem veszi fel neki. csak annyi hogy nem csöng a telefon ès utólag látom hogy keresett. Ráadásul kinntről külföldről csinálja ezt külföldi számáról De eun belül
2016. júl. 24. 20:52
 20/24 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok vele rosszban, hanem épp ellenkezőleg, jó barát maradt, akkor egyáltalán nem. Ha persze nem vagyunk jóban, vagy csak semleges, akkor már fura. Ha meg kerüljünk egymást, na az már zaklatás.

28F

2016. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!