Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az zaklatásnak minősül ha 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zaklatásnak minősül ha 2 év után a mai napig hivogat az exem?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 18:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm ezt az embert rosszba vagyok vele de ő ezt nem fogja fel. Mindenáron ha erőszakkal is de azt akarja hogy vele legyek. Nem èrdekli az hogy èn már uj èletet kezdtem Ès valószinű hogy most is azèrt próbál hivogatni hogy nyavajogjon meg fenyegessen. Ilyenkor lehet amúgy feljelentèst tenni? Vagy mit tudnak tenni ebben az esetben?
2016. júl. 24. 22:08
 22/24 anonim ***** válasza:
Első körben közlik, hogy változtass számot. Nem is értem, miért nem tetted eddig. A telefonod zaklatás, hacsak nem fenyegetnek meg életveszélyesen nem büntetendő. Legalábbis tenni nem tesznek ellene semmit. Anno nagyanyamat zaklatta valaki evekig. Cserélje számot, ez volt a válasz
2016. júl. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha két éve minden nap hívna, az bizonyára az volna, ítéltek már el valakit 800 sms-ért hasonló helyzetben.

Azon nem csodálkozom hogy azóta se talált mást.

Ha meg külföldön él, akkor aligha fog felbukkanni - esetleg írd meg neki, hogy bejelentést tettél a rendőrségen és számolják a hívásait - elég primko alak, szerintem ettől megijed, esetleg.


Én is cseréltem már számot, egészen másért 15 év után - azt is túl lehet élni.

2016. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Mindig van hogy miért nem lehet számot cserélni! Akkor hagyd abba a nyavalyást, nem vagy te szerintem annyira fontos ember hogy jajj de lehetetlen számot cserélni!!!! Nem akaratának csak nyoges a vége.


A másik dolog, pedig állandóan hív 'most is hiv' d e szurve van a hívás csak utólag jelzi. A másik válaszban pedig azt írod hogy, olyanokat mond hogy elvisz a mostani párosról biztosan csak nyavalyogni akár most is.

Ha nem beszélsz vele mert szurve van a hivas, akkor hogy beszélsz vele??? Akkor csak fel veszed a hívásait.

Ezt mondtam neked az első oldalon, hogy valahol te is tehetsz róla ha valaki 2 év után is felhív és nem felejt el.

Csak itt most játszód magad hogy mennyire szeret téged.

Mertem állítani hogy lovat adsz a "beteges zaklatodnak"

Tudod velem ezt nem tehetne még egy férfi sem hogy zaklassan 2 évig,ugy hogy már férjem gyermekem családom van.


És az hogy jön ide hogy melleted k.vazot és hogy hogy bánt veled????

Miért fáj ez még neked mindig??

Elmúlt elmúlt.

Enged el te is kérdező ezt az exét ha egyszer új életet kezdettel.

Tudod itt nem csak a zaklatod a hibás....hiba benned is van .

2016. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!