Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány ellen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kevés az önbizalmam és eléggé lebecsülöm magam, ezért félek attól hogy barátom legyen újra. Félek hogy nem tudok megnyílni előtte majd. Amíg nem érzem rendben magam addig nem szeretnék újra összejönni senkivel, mert rosszul érezném magam és nem elég jónak.Hogyan változtassak.

L18


2010. ápr. 16. 23:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*?
2010. ápr. 16. 23:29
 2/14 Thurston ***** válasza:

Hogyan? Teljesen egyszerű. Azért nem tudsz változtatni, mert gyáva vagy. Félsz az újtól. Félsz jó nő lenni.


Abszolút nem egy bonyolult dolog. Nem csak azt kell mondogatnod magadban, hogy eeee, nincs önbizalmam, semmit nem érek. Tudatosítanod kell ezt a gondolatot, és nem annyiban hagyni... Várni, hogy valami magától történjen.

2010. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Úgy kell viselkedned, mintha nem lennél önbizalomhiányos, hanem épp ellenkezőleg. Gondolom erre célzott az első válaszoló is.


Nem véletlenül lett óriási közhely az a mondás, hogy bátraké a szerencse.

2010. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tényleg igaz hogy gyáva vagyok.Nem érzem magam csúnyának, a külsőmmel nincs egyáltalán gond, úgy ahogy elfogadtam magam külsőre.Csak a belsőmmel, nem vagyok magabiztos, csak nem tudom hogy változtassak.
2010. ápr. 16. 23:47
 5/14 Thurston ***** válasza:
Nem is a külsődtől leszel jó nő. Így is érvénye mindaz, amit leírtam. A második válaszoló jól értelmezte.
2010. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Öcsém, ti nők miken nem tudtok problémázni?! Vágjad át néhány rendes pasinak a fejét, hazudjál, kacérkodjál! Ne tartsd meg az ígéreteid, húzd el előttük a mézes madzagot, majd amikor már jönnének hagyd őket faképnél! Máris tele leszel önbizalommal! Ennyi az egész.
2010. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Próbáld összeszedni magad, kis bátorság (esetleg egy kis szíverősítő :P) és menni fog. Vedd lazán a helyzetet, ne gondolj arra, hogy esetleg "rosszul" is elsülhet. Gondolj arra, hogy nincs veszteni valód.


üdv

2010. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szívatni nem akarok senkit, csak valamivel bátrabbá és merészebbé válni.
2010. ápr. 19. 17:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót fogalmam sincs. Valami bajod van, amit csak te tudhatsz. Valamiért nem tartod magad elég jónak. Elsősorban ezzel kell szembenézned. Találd meg, hogy mi az. Vagy meditálj egy csomót. Beszélgess az emberekkel.
2010. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez paradox egy kicsit, mert abban, hogy önbizalmad legyen, sokat segíthet egy kapcsolat, viszont addig, amíg nincs önbizalmad, nem mersz kapcsolatot kezdeményezni... Nehéz dolog. Próbálkozz, vagy ha végképp nem mersz, várhatod a sült galambot, egyszer biztos jön. Sok sikert!


22/F

2010. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!