Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha hiányzik az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha hiányzik az exem?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt szakítottunk. 10 hónapig voltunk együtt. Pár hónap elteltével is azt gondoltam, h jó ötlet volt, h így döntöttünk, mert jól éreztem magam nélküle is, viszont 1 hónapja kb. gyakran gondolok rá és arra az időre amit együtt töltöttünk.. Pedig semmi sem változott az életemben, h most esetleg rossz, nehéz időszakom lenne...

Szerintetek felkeressem? Elmondjam neki, h néha úgy érzem, h hiányzik? Tudom, h nincs neki senkije sem. Félek, h esetleg nem fog válaszolni... :(


2016. júl. 25. 13:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, az nem annyira gond. Ha már egy hétig nem jelentkezik, akkor legalább tudod, hogy nincs értelme vele újra. Ezt borzasztó nehéz elfogadni, tudom, de akkor tovább kell lépni.
2016. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!