Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, őszintén, elképzelhetőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén, elképzelhetőnek tartjátok magatokról, hogy egy tetszőleges összegért menjetek bele testi kapcsolatba egy vagy több alkalomra?

Figyelt kérdés
Létezik ekkora összeg, vagy semmi esetre sem csinálnátok ilyet? Akkor sem, ha a pasi egyébként nem is néz ki rosszul?

2016. aug. 2. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Erre van egy vicc:


- Hölgyem, lefeküdne velem 1 millió dollárért?

- Természetesen!!!

- És 50 dollárért?

- Hát mégis mit képzel, mi vagyok én, bunkó!

- Hölgyem, hogy mi maga azt már tudjuk, csak az áron vitatkozunk.


Tehát, mindennek meg van az ára.

2016. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

A legtöbb nő erre rávágja, hogy nem.

Én meg azt mondom, hogy igen, van az az összeg... de akkor meg fogok élni már a kamatokból is. Mindenkinek van egy olyan összeg, amikor már belemegy ilyenbe, csak az nem mindegy, hogy két doboz cigiért meg rövidért vállalja, vagy 8 számjegyű összeget kérne érte.


Ha a pasi még csúnya is, akkor 9 jegyű.

2016. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Én semmiképp. Nincs az az összeg, hogy eladjam magam.
2016. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
A házasság nem szól másról, mint hogy a nők anyagi biztonságért cserében lefekszenek olyan férfiakkal, akiket egyáltalában nem tartanak vonzónak. Az más kérdés, hogy a nők igyekeznek megideológizálni az egészet, de ez nem más valójában, mint intézményesített prostitució.
2016. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Nincs az az összeg, maximum az az élethelyzet. Amikor háború alatt a legutolsó kulimunkára sem fognak felvenni, a gyerekeim és a rokkant férjem éhezik, nincs, aki segítsen, nincs esély a szökésre, akkor megtenném. Undorral, de megtenném. De így, hogy tudok dolgozni, van, aki segítsen, eszem ágában sem lenne.
2016. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 RoseTyler ***** válasza:
Egy átlagember számára reális összegért nem, de 8 nullára végződőért már eladnám magam. De csak akkor, ha tetszene a pasi.
2016. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

(privátot nem kérek)


Most semmi pénzért nem tenném meg, mert van párom, és szeretem. Ha nem lenne ő, akkor én valószínűleg belemennék egy ilyen egyéjszakás verzióba, ha egy minimális vonzalmat éreznék a férfi iránt. De akkor vagy ingyen, vagy ha már pénz, akkor jóval többet kérnék, mint egy átlag prosti. Vhogy a kettő között olyan, mintha annyit érnék vagy kevesebbet, és annak a gondolata taszít.

2016. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
7. vagyok: ingyen nyilván akkor, ha nagyon vonzódom a férfihoz.
2016. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is hajlandó lennék lefeküdni nőkkel ilyen helyzetben.


34F

2016. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kizárt, egy az, hogy van párom, a másik meg, hogy nem vagyok hivatásos.
2016. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!