Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, őszintén, elképzelhetőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén, elképzelhetőnek tartjátok magatokról, hogy egy tetszőleges összegért menjetek bele testi kapcsolatba egy vagy több alkalomra?

Figyelt kérdés
Létezik ekkora összeg, vagy semmi esetre sem csinálnátok ilyet? Akkor sem, ha a pasi egyébként nem is néz ki rosszul?

2016. aug. 2. 13:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Létezik az az összeg de nagy
2016. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Anyukádat kérdezted már erről? Hiszen ő is nő. Csak aztán ne csodálkozz, ha ma este nem lesz vacsi.
2016. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#5-össel értek egyet.

Így, a jelenlegi élethelyzetemben max kiröhögném az illetőt. Nem tudom, ez lehet, hogy valakinek új infó, de vannak hölgyek, akik kifejezetten az ilyen ajánlatokból élnek, ajánlanám a kedves úriembernek, hogy keressen fel egy ilyen nőt, és igazából nem is érteném, hogy miért hozzám fordult ilyen ajánlattal :D

Viszont ha SEMMI más kilátás nem lenne a családom számára, akkor valószínűleg belemennék, bár ez az utolsó utáni utáni lehetőség lenne, előbb lapátolnék sz.t szibériában. Viszont annál még mindig jobb, mint hogy éhen haljon a családom.

2016. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vagyok ri.banc típus. Egyetlen egy férfi volt, van az életemben. Soha nem csaltam, távol áll tőlem. Ellenben még én is azt mondom, hogy van az a pénz. De az nálam nagyon magas összeg. Aprópénzért, tíz vagy százezrekért nem vagyok eladó. Ha megtenném, az csakis azért lenne, mert kell a pénz. Sok. És talán hajlandó lennêk 1 éjszakát felaldozni az életemből, ha tudom...hogy ezután nem lesz több anyagi gondom.
2016. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyszer koncertről hazafelé sétálva megállt mellettem egy osztrák rendszámú Audi. Ez már kb 6 éve volt, és nem Pesten, szóval egy ilyen verda már elég komolynak számított. Kihajolt az ablakon egy kellemes megjelenésű, de számomra öreg negyvenes pasi, és németül megkérdezte, hogy merre van a legközelebbi hotel. Miután útbaigazítottam, megkérdezte, vele tölteném-e az éjszakát ezer euróért, elvinne vacsorázni, wellnesselnénk, aztán bármi megtörténhet, amit szeretnénk. Azt mondtam neki, hogy csak 14 vagyok (19 voltam, de jó pár évvel fiatalabbnak néztem ki, és még sose láttam száz eurót se, nem hogy ezret), és hívom a rendőröket, ha nem száll le rólam. Gyorsan elhajtott. :D

Konkrétan a kérdésre válaszolva: nincs az az összeg. Külön tudom választani a szexet és a szerelmet, de csak olyannal fekszem le, akit kívánok, és mivel én is szeretek "vadászni", a pasitól is elvárom, hogy elcsábítani akarjon, és ne megvenni. Pénzem van annyi, amennyire szükségem van, és ritkán vágyom olyanra, aminek magam ne tudnám megkeresni az árát. :)

2016. aug. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!