Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik rosszul az emberekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik rosszul az embereknek ( főleg pasiknak) ha egy szexkapcsolatban mással is szexel a másik?

Figyelt kérdés
Hisz azért csak szexkapcsolat, mert kötöttségek nélküli.
2016. aug. 5. 11:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ki hogy beszéli meg. Nálam, a szex kapcsolat azt jelenti, egymás szexuális igényeinek kielégítése. Nem elég amit tudok nyújtani, akkor vége. Nincs szükségem arra, hogy esetleg hozzon nekem betegséget.
2016. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11-12

Valami nagyon fura fogalmatok van a szexkapcsolatról.

Férfiként mondom ezt.

Miért ne dughatna másokkal is?

Épp az a lényege az egésznek, h nem kell hűséget fogadni egyik félnek sem.

Ha meg ragaszkodtok a hűségéhez, akkor miért is nem jártok inkább vele?

Szinte biztos, h belemenne a lány az érzelmi alapú próbájába is.

2016. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne keverjük a szavakat!

Semmi köze a féltékenységnek ehhez!

Szimplán birtoklási vágy!

2016. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én alapból a szexkapcsolatokért nem vagyok oda. Igen, ilyen illiberális, ókonzervatív-óortodox trotty vagyok, hogy megmaradnék a szerelemben-kapcsolatban szexelni dolognál. Vagy ha valaki csak úgy szexelni akar akkor szdjék fel egymást, de csak random, véletlenül. Nem "kapcsolat" néven hivatkozni erre. Objektíven is rossz vége szokott lenni mikor valamelyik mégiscsak beleszeret a másikba.


Számomra ez nem pálya. Lehet szidalmazni.

2016. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#13


Nem tudom ki az aki ennyire megalázza magát egy kis "szekszé'" Férfiként és nőként is borzalmas ez a mentalitás amiről írsz.

2016. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13 vagyok.

Nem tudom milyen mentalitásrol beszélsz #15!

Annyit irtam a birtoklasi vágy nem féltékenység!

2016. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!