Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az a távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az a távolság manapság, amin belül még érdemes párt keresni? 20,30,50 km?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 12:39
1 2
 11/17 Blade Bone ***** válasza:
Inkább legyen távolság, nem szeretem ha valaki a nyakamra jár mindennap. Az sem zavarna ha más tagállamban élne.
2016. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Titusztitusz ***** válasza:
Ebben a mai "globalizált" világban szerintem nincs ilyen távolság...Van több olyan ismerősöm is,aki a "világ túlsó feléröl" hozta az asszonyt...
2016. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez csak a feleken múlik, h mi fér bele nekik. Én magamból kiindulva, ha valakit igazán megkedvelek, akkor nem nagyon áll akadály az utamba amit ne tennék meg, ha arról van szó. De csak ha látom, h érdemes, vagyis a partneremtől is kapok vissza. (Ha más nem hálát) Én nem az a típusú ember vagyok, aki a kisebb nehézségek miatt feldob valamit, amiben van perspektíva, fantázia. Akkor szeretek elmenni a végletekig.

Az is sokat számít, h mennyire tartós az állapot. Mert pl ha 600km választ el bennünket, azt lehet bírni egy darabig utazgatással. Túl sokáig nyilván nem, de ha közelednek egymáshoz az érdekek (pl össze költözés fontolgatása) akkor az már megint teljesen más fényt vet a dologra.

2016. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Exemmel 100 km volt közöttünk, hétvégente tudtunk találkozni, de megoldottuk :) Szóval nem lehetetlen :)

(és nem a távolság miatt lett vége :) )

2016. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A barátom és köztem 250 km volt (van). Egyetemisták vagyunk, így év közben minden 2. hétvégét tudtuk összeszervezni, de azok hosszú hétvégék voltak (szabaddá tettük a hétfőt és a péntek délutánt is). :) Amikor nem volt suli, hetekig voltunk együtt folyamatosan, főleg így nyáron, de őszi szünetben, Karácsony környékén, vizsgaidőszak végén és tavasszal is akadt egy 1-2 hetes sülve-főve együtt tartózkodás.

3 éve működik, és ősztőn ráadásul már ő is Pesten fog tanulni, szóval meg is szűnik a távolság.

Senki sem volt olyan nekem a közelben, mint ő, nem véletlenül vele jöttem össze. Őt szeretem, ő pedig engem => megoldjuk. :)


A lényeg, hogy időbeosztás, szeretet és pénz kérdése.

2016. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Csabeszmester ***** válasza:
Kereslet és kínálat találkozásának függvénye....Többnyire senki sem szeretne alapból 50-100km-re utazgatni akár kocsival,akár tömegközlekedéssel azért hogy havi 1 max. 2 tali összejöjjön. Ha helyben nincs lehetőség ismerkedni egyedülállóakkal akkor tágítani muszáj a kört. Persze ez nagyon nagy százalékban függ a másik féltől is. Saját tapasztalat netes társkeresőkről pl. a csajszi cirka 40-km-re lakott ami tőlem vasúton talán 1 óra utazás,se átszállás,se 3 óra várakozás a következő vonat indulásáig. Mondhatni ideális ahhoz képest hogy egy "közeli" kb 20 km-re található városba napi 3-szor indul busz hétközbe,hétvégén csak 2. Ja és 2 átszállás volna...cirka 1,5 óra 20 km-re. :P Na a csajszi első 1-2 talin odáig meg vissza volt értem,ugye csak hétvégén tali mert ő is melózott de nem helyben és 2 műszakban...Erre benyögi hogy ő már hétvégén sem tudna velem talizni max 1 hónapban egyszer mert ő hétvégéken sem tud 2-3 órát szakítani rám az otthoni teendői miatt....meg ő nem is tud eljönni mert utál vonatra ülni... Én hiába voltam mobilisabb,kompromisszumképesebb az utazás időpontjaival is ő mégis lepattintott azzal az indokkal hogy "túl messze vagyok HOZZÁ" :P És miaz hogy én nem elégszek meg havi 1 talival aminek az időpontját is ő határozná meg majd valamikor. Magyarán úgy nézett volna ki a szitu hogy én legyek állandóan "készenlétben" addig amíg ő nem jelez hogy most indulhatok "mert ő most unatkozik és ráér" és ő megmondja hogy hány percet/órát tölthetünk el. :P Jó kérdés hogy akkor kivel-hol ismerkedjen az ember ha helyben évek óta esélytelen..ha meg van 20-30 km távolság akkor meg azért felejtős mert "túl messze vagyok hozzá"??? :P :D
2016. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nalunk 100km vol,fel ev utan osszekoltozes es 7eve egyutt.
2016. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!