Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a párom hogy nem vagyok jól?

Figyelt kérdés
2 hete baleset ért. Még most sem az igazi a bal kezem. Sok mindent nem tudok még mindig megcsinálni vele. A párom kijelentette nincsen semmi bajom. Egész nap fáj és használhatatlan. Meg hogy miért nem megyek biciklizni? Mondtam neki nem megy még próbáltam, fáj közben. Párom erre hogy mindent feladok ezt is. Engem kirúgtak a munkahelyemről emiatt. Nagyon rossz hogy itthon kell lennem, de nem tudok mit csinálni addig amíg meg nem gyógyul a kezem. Naponta többször megkapom hogy én itthon vagyok ő meg gürizik. Sokszor bevásárolok, a nyomorék kezemmel főzök neki de hiába. Tegnap este mikor hozzá bújtam elkezdett mobilozni és a fájó vállamra könyökölt. Megkértem ne csinálja mert fáj erre ő kezdett el hisztizni. Mikor elkértem az egyik kispárnát tőle a kezemnek akkor is. Nem értem miért ilyen.
2016. aug. 6. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyomorék..én már elküldtem volna a faszba
2016. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lapát.
2016. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sanya mester válasza:
100%
Az ilyet én nem nevezném páromnak...
2016. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki.
2016. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
A sebészetre elnézhetnél, ha ilyen nehezen gyógyul.
2016. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!