Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom megetette a két papagájo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megetette a két papagájomat a macskánkkal és nem érti miért akarok szakítani?!

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze, volt két hullámos papagájom és egy macskánk. Páromat állítása szerint halálra idegesítette a két madár, mert egész nap csipogtak, ezért végül mikor már nem bírta, odaadta őket a macskának... :(

Közöltem vele, hogy kezdhet csomagolni, de nem érti a szituációt, azt mondja, abszurd, hogy fontosabb nekem az a két buta madár mint ő...


2015. júl. 14. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok mániákus állatvédö, de egy kisállatkereskedésbe nehezére esett volna elvinni? Vagy esetleg megbeszélni veled hogy mi a teendö? Amugy ha a papgájok kalitkáját letakarják nem maradnak csendben? (vagy ez csak valami régi legenda?)
2015. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Egy szellemi és érzelmi analfabétának hiába magyarázod, mi a bajod, mert nem tudja felfogni. Sajnálom, hogy eddig nem vetted észre, miféle alakra vesztegeted az idődet.
2015. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bence_ ***** válasza:
100%

Hm..

Azt gondolom ez a történet az ő önzéséről szól. Papagáj csak áldozat.

2015. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sajnálnám, hogy a rossz emberismeretem miatt az állataimnak kellett szenvedniük. Remélem a macska a tiéd, mert szétköltözés után ő sem lenne biztonságban a pasi mellett, hátha egyszer idegesíteni fogja..

Abszurd, hogy nem tudja felfogni a helyzetet. Ha tényleg nem érti, és nem csak így próbál védekezni, megkockáztatom, hogy valami komoly mentális betegsége van (antiszociális személyiségzavar), és a madarak csak a jéghegy csúcsa.

2015. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Mi a kérdés? Mire vagy kíváncsi?
2015. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Jogosan vagy kiakadva. Ha az én jószágommal csinálna ilyet valaki, beletaposnám a fejét a betonba. Hagyd el mielőtt veled tesz valami hasonlót (lerágja a kezed mert nem tetszik neki...)
2015. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen jogosan vagy kiakadva. Nekem van egy 7 éves nimfapapagájom, akit tojás kora óta nevelek, nem állnék jót magamért, ha vele tenne ilyet bárki...
2015. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%

Pesszimisták vagytok, mindenben csak a rosszat látjátok.


Párod nem nézte jó szemmel, hogy éhezik a macska, ezért megetette. Nyilván arra is volt rálátása, hogy a macska egy ragadozó állat, és ha panelben lakik, a gyilkolásra való ösztönét, vágyát nem tudja kiélni. A párod csak jót tett a macskával, megköszönhetnéd neki amit tett!


RESPECT!!

2015. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
macseknak volt egy jó ebéde.
2015. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Én is elhagynám a helyedben. Egy ilyen állatgyűlölővel én nem laknék egy fedél alatt. Ha a macskából is elege lesz akkor vele mit fog csinálni? Vízbefolytja vagy megeteti a kutyával? Már ne haragudj de én a pasidat megetetném egy pitbullal
2015. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!