Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakibe nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe nagyon szerelmes lennél, eltántoríthatna tőle az, ha számára az orális szex annyira kellemetlen élmény lenne, hogy nem csinálnátok egyáltalán?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 13:16
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
# 10 Időpont ma 13:37 - Szerintem ezzel nincs probléma. Van, aki sem adni sem kapni nem szereti.
2016. aug. 7. 13:39
 12/30 anonim ***** válasza:
13%

Alapnak tekintem, hogy számára is alap az orál és tőle várom el, hogy idejekorán jelezze, ha nem így van vele.

Ez a korrekt és mindkettőnknek jobb, ha nem is megyünk tovább. Az se számít, ha már alakultak ki érzelmek. Nem fogok hónapokig sem orális szex nélkül vergődni, nem hogy évekig, szóval jóval kevésbé fájdalmas a szakítás még így is.

Jártam így két lánnyal, soha többé!

2016. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem kapja be, akkor bekaphatja..
2016. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
És mi van, ha a másik félnek olyan szinten van ezzel gondja, hogy beszélni is kellemetlen neki erről? Bár ez csak az én véleményem, de ha valakinek ezzel gondja van, az jellemzően kellemetlen dolgokhoz kapcsolódik, amihez kell egy mélyebb bizalom valaki felé az embernek magától megnyílni, ha egyébként nem kérdeznek rá.
2016. aug. 7. 13:42
 15/30 anonim ***** válasza:
16%
Szóval akkor ez mentség arra, hogy a másikat hitegeti?
2016. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem hitegetés, mivel nem mindenki tekinti alapnak, és akinek ezzel gondja van, gondolhatja azt, hogy akivel ismerkedik számára ez nem alap.
2016. aug. 7. 13:44
 17/30 anonim ***** válasza:
36%

Értem. És a sima dugás az alap?

A kézfogás az utcán alap?

A csókolózás alap?

2016. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Mindenkinek máshol van az a szint, amit alapnak tekint, és más-más dolgok számítanak extrémnek, nem szüzekről beszélünk. :-)
2016. aug. 7. 13:47
 19/30 anonim ***** válasza:
18%

Nos akkor ha nincs közös nevező, nincs semmi, amit "alapnak" lehet hívni, akkor olyan sincs semmi, amint "nem alapnak" lehet hívni, szóval ugyanott vagyunk.

Az biztos, hogy szopás nélkül nem csak hogy szexkapcsolatban kevésbé reménykedhetsz, de házasságban végképp nem.

Vajon ki akarna lehúzni 5 évtizedet úgy, hogy a létező legjobb dologból önként marad ki, csak mert egy hercegnőnek "undi"?

Hát ezen érdemes elgondolkodni.

2016. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nem szexkapcsolatról van szó a kérdésben, hanem szerelemről, ez két különböző dolog. Ne térjünk el teljesen más irányba. Tegyük fel, hogy minden más klappol csak ez az egy nem.
2016. aug. 7. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!