Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakibe nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe nagyon szerelmes lennél, eltántoríthatna tőle az, ha számára az orális szex annyira kellemetlen élmény lenne, hogy nem csinálnátok egyáltalán?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 13:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
13%

Csak példának hoztam fel.


De mondok sokkal viccesebb érvet - a nőktől tanultam, aki a házasodási nem-hajlandóságra rávágják, hogy ha a férfi nem akarja elvenni, akkor nem is szereti őt igazán.

Szóval, ha a nő nem hajlandó leszopni és csak kifogásokat gyárt, akkor nem is szeret, nem is fogad el igazán engem.

Ja, és szomorú smiley a végére :(

2016. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek fontos a házasság, még akkor sem, ha szerelmes, ismerek olyan nőt is, aki már kb. babonásan tart a házasságtól, de évek óta együtt élnek a párjával és már gyerekek is vannak.
2016. aug. 7. 14:07
 23/30 anonim ***** válasza:
18%

Legyen, hiszek neked :)

Az biztos, hogy én azonnal elveszíteném minden érdeklődésem, ha a lányról kiderül, hogy nem hajlandó szopni.

A nők a magasságot várják el, én ezt.

2016. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Még az sem igaz mindenkire, szóval nem kell itt gyártani az ellenoldali sztereotípiákat. :-) Igazából a kérdés arra akar kilyukadni, hogy lehet-e fontosabb az orális szex egyeseknek annál, hogy azzal legyenek, akit a legjobban szeretnek esetleg? Mennyire írhatja felül a testiség az érzelmeket, vagy képesek-e az érzelmek erősebbek lenni a testiségnél? És lehetőleg ne menjenek át a válaszok becsmérlésbe... Felnőttek vagyunk.
2016. aug. 7. 14:20
 25/30 anonim ***** válasza:
29%

Persze, hogy nem igaz, de azért ha a 97%-ra mégis, akkor necces dolog bárkit arra biztatni, hogy ő majd a maradék 3%-ra nyugodtan apellálhat.

De a lényeg az, hogy meg lehet fordítani minden kérdésedet: "Mennyire írhatja felül a testiség az érzelmeket, vagy képesek-e az érzelmek erősebbek lenni a testiségnél?"

Pl. Mennyire írhatja felül a az érzelem az undort, vagy képesek-e az érzelmek erősebbek lenni a szopási nem-hajlandóságnál?


De nem akarom szétcseszni a kérdésed, szóval el is köszönök.

Szép napot!

2016. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
19%

Ez a kérdező nem csak hogy szopni nem akar, de mindenkit lepontoz, szopjon mindenki rajta kívül.

Minden 2 válaszoló 0% hasznos választ adott.

Szopjon le a kérdező!

2016. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
67%

Ha valakibe nagyon szerelmes vagy akkor már értelmetlenné teszi a kérdést mert egy nagyon szerelmes ember pont letolja szerintem, ha nem szexkapcsolatról beszélünk.


Az is sokat számít, hogy adni vagy kapni nem szereti mondjuk. Mert imádom mikor beleremeg a leány :) tehát nekem mondjuk ha nem kaptam csak adtam is oké volt.

2016. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy egy válasz "hasznossága" látsszon, legalább 2 embernek értékelnie kell, én pedig csak egy vagyok.
2016. aug. 7. 17:00
 29/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem, hogy olyan fontos lenne az orál, hogy ne lehetne nélküle házasodni, és a lánynak előre kelljen jelezni. Jó vicc.

Én lányként elviselem, ha én csinálom az jobb, mintha nekem csinálják, mert az megalázó, viszont bele szoktam menni.

De ha vkinek olyan rossz élménye van, az nyilván nem fog belemenni, és aki erőlteti, az az erőszak határait súrolja.

2016. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
19%

Persze... erőszak határát súrolja.

Édes istenem!

2016. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!