Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más srácok is szűkszavúak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más srácok is szűkszavúak a közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Mindig rám ír, hogy mizujs velem?, de válaszom nagyon szerintem nem érdekli, mert azt kezdi el mondani, hogy vele mi történt. Nem sokat beszélünk a közösségi hálón, bár nekem a stílusom azon a felületen is olyan közlékeny, mintha szemtől szemben beszélnénk, ő pedig arra is, ami velem történt csak vékony szavakban reagál (az jó, azta, szegény) ennyi. Ha én nem reagálnám le az ő dolgait, vagy nem kérdeznék vissza, akkor nem is nagyon beszélgetnénk. Sokszor látom, hogy aktív órákon át, de nem ír vissza akkor se ha írok.


Friss kapcsolat nagyon, elvileg nagyon szerelmes belém. És szerencsére telefonon sokkal közlékenyebb és személyesen is, bár még nem volt időnk sokat beszélgetni.


Más fiúk is ilyenek, vagy ez szerintetek mi



2016. aug. 11. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én cseten és telefonon is ilyen vagyok.

A legjobban az sms-t utálom, mert ott nyers, egyenes és célratörő vagyok, amit utálnak a nők.

2016. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na most - élőben közlékenyebb a srác? Ha igen, akkor semmi baj nincs. Mikor közlekedek, akkor másra is odafigyelek, akkor csak szűkszavúan tudok én is válaszolni (a helyesírási hibákról meg ne is beszéljünk) /bár nem tudom, hogy a srác hogy van ezzel/.
2016. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva vettem észre, hogy én írok rendesen hosszabbakat, érdeklődök hogy mi van a másikkal, de csak tőmondatokat kapok válaszra. :/

20/F

2016. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!