Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek, hogy ne érezzem ennyire megalazva magam?

Figyelt kérdés
Röviden mindent megtett, hogy belezugjak, aztán mikor belezugtam nem akart semmit.. Csak húzta az agyam mindvégig.. Néha találkozunk és annyira hülyén érzem magam emiatt.. Nem tudom h viselkedjek vele, hogy ne én legyek a total luzer..
2016. aug. 15. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azt látná nyugodt, gunyoros vagy vele s nem hat meg ott van e a közeledben akkor az felhúzná, neked ha pedig tartod nagad ehez mostantól egyszer eljön a lelkibèkèd, keress más normálisabb srácot.
2016. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így jártam egy csajjal. Bár én nem érzem magam annyira megalázva, és nálam inkább valószínűleg ez a nagyobb baj... :-S
2016. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!