Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon eltúlzom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon eltúlzom, vagy még túl kedves is vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal nagyon sokszor azon vitatkozunk, hogy szerintem nem töltünk elég időt együtt. Minden második nap nálam alszik, amikor nem, akkor meg átjön pár órát (1-2) munka után, amikor kajálunk, utána l

megy a szüleihez. Apja beteg, így többre nem futja. Ok, ez világos, de most a szülei egy hónapig nincsenek itt, gondoltam hű de jó, majd sokat együtt leszünk. Erre múlthét vasárnap egész nap a tesójával volt, pénteken egész nap, este 8ig, vasárnap megint elhúzott 2 órára, tegnap meg 3tól fél9ig (tegnap szabadnaposak voltunk). Erre én kivertem a hepajt, persze én úgy vélem, hogy jogosan, mire ő azt mondta, hogy én állandóan csak vele akarok lenni. Azt tudni kell, más országban lakom, nekem itt se családom, se ismerősöm, senkim nincs, egy barátnőm van, akivel kb 2havonta van időnk összefutni, de ő a napokban szülni fog, tehát vele sem tudom elütni az időt. Emellett persze én csináljak meg mindent kb otthon, ő lepakolja az asztalt, meg maga után eltakarít, ha valamit összepiszkol, de kb ennyi. Persze jött tegnap a "ne haragudj, igazad van, tesóm is mondta, hogy mit várok, ha hétvégén semmit sem csináltunk..." (ja, egyébként 1 hete azt terveztük, hogy hova menjünk kicsit el a szabadnapjainkon, amiből miatta nem lett semmi). Én meg most reggel nem keltem fel előbb, nem csináltam sem kávét, sem kaját neki melóba. Azt mondtam, ennyi törődésért cserébe max ennyi jár, hogy ebédet főzök. Szerintetek köcsög vagyok, vagy megérdemli?



2016. aug. 16. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem idióták vagytok mindketten!
2016. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem korántsem lehetne a kapcsolatotokat harmonkikusnak nevezni. Én személy szerint ha szerelmes vagyok, akkor minden pillanatot megtagadok, hogy a párommal legyek, és nem érzem, hogy bekorlátozna. De az is igaz, hogy egyáltalán nem várom el, hogy kaját készítsen nekem, vagy kávét főzzön a párom. Legutoljára anyámtól vártam el hogy szendvicset készítsen a suliba nekem, de akkor 13 éves voltam. Most meg 35F
2016. aug. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Minek nektek parkapcsolat ilyen önző fejjel??
2016. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ok, ezt én is meg szoktam kérdezni, hogy így minek?! De akkor most én is önző vagyok, csak azért, mert a párommal szeretnék lenni szabadidőmben, és nem pedig egyedül kushadni otthon? Ez önzőség? Mert én úgy érzem, tényleg mindent megteszek, hogy ő elégedett legyen a kapcsolatunkban, de akkor nem várhatok semmit cserébe, mert akkor az önzőség?
2016. aug. 16. 08:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a ketten önzők vagytok. Vagy nagyon nem szeretitek egymást. Nem illetek össze. De ezek a játszmák szerintem nem férnek bele egy párkapcsolatba.
2016. aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tiszta,hogy most együttéltek vagy sem? Ha együttéltek akkor nem értem a szöveg elejét,ha nem akkor viszont miért te készítenél reggelit 😥
2016. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amikor nálam alszik, akkor én csinálok neki kaját a melóba.
2016. aug. 16. 09:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindketten önző idióták vagytok. Ilyen embernek valami lúzer papucsot kell maga mellé keresni, akit tud rángatni maga után.
2016. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól értelek, nem éltek együtt, de mindketten külföldön laktok. Mivel úgy értelmeztem te nem dolgozol te csinálod otthon a saját háztartásod, amiben a pasid ha ott van részt vesz. Ezen kívül minden második nap veled van, a többin beteg családot ápol, illetve a hirtelen jött szabadidő alatt találkozott a testvérével is...


Te emiatt kiverted a balhét, mert szét unod magad otthon, és bosszúból nem főztél neki kávét reggelire.


Szerintem roppant gyerekes és bugyuta vagy, de ha a pasid ezt eltűri, meg is érdemlitek egymást... Attól még, hogy két ember szereti egymást nem kell éjjel nappal a másik seggében lenni. Ha unod magad keress hobbit, ne rajta torold meg, hogy ilyen szerencsétlen vagy, és találkozott EGY napra a testvérével. Vagy a barátaitól is eltiltod?

2016. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem elég időt töltötök együtt :)

Szerezz még barátokat magadnak :) ne egyedül unatkozz, legyen saját életed

Tudom, hogy nehéz máshol. De szerintem ez már kicsit gyerekes amit csinálsz

2016. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!