Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vállalja mert betegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállalja mert betegen született?

Figyelt kérdés

Kisfiam végtaghiánnyal született, ezt nem tudtuk, (bal kezén csuklótól lefelé nincs meg a kézfej)csak a születése után. Bár nem értettem az ultrahangos képeken miért nem látták, amikor megláttam számomra pont ugyan olyan volt mint a többi baba és annál nagyobb boldogságot azt hiszem még soha nem éreztem.

Június 3.-án született a fiam, akkor megnézte a párom és az anyósom de azóta nem látták.

A látogatás után, felhívott a fiam apja, hogy nem szeretne velem lenni és lemond a fiunkról mert más életet akar élni.

Úgy érzem a fiam betegsége miatt futamodott meg...

Nekem is vannak félelmeim, hogy mi lesz ha nagyobb lesz csúfolják stb... de a gyermekem és mindennél jobban szeretem.

Csak ezért elhagyni a fiát...

Vagy valami más oka is lehetett?

21N



2016. aug. 17. 20:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Biztos nem szeretett annyira mint gondoltam, de nem is ez a lényeg... azt, hogy mondjuk nem akar velem lenni megértem de, hogy a gyerekét sem akarja látni...azt már nem.

Ő 32 éves.

2016. aug. 18. 11:14
 22/29 anonim ***** válasza:

Eleinte nem tűnt ilyen felelőtlennek?

Nem voltak jelei?


Lehet az is kozrejatszott,hogy a kisfiad betegen szuletett de az is lehet,hogy alapbol befosott (bocsanat a kifejezesert) az apasagtol. Az ilyen nem apanak valo.

Csinal majd 40 eves kora elott 6 gyereket,ok is mind kulon anyatol es mindig menekul majd a felelősség elől.

2016. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Egyáltalán terveztétek a gyereket, akarta? Mert ez a "megnézte a párom" nem úgy hangzik mintha együtt készültetek volna az egészre vagy olyan szoros lett volna a kapcsolatotok...
2016. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Együtt éltünk, együtt terveztük az utolsó héten nem volt mellettem a munka miatt.

Amikor bementem szűlni akkor még rohant oda hozzám...

De miután megnézte mert a szülésnél nem volt ott, ledermett abban a pillanatban.

Egyébként fél füllel tegnap este olyat is hallottam anyósom beszélte tele a fejét...

2016. aug. 18. 20:15
 25/29 anonim ***** válasza:
Anyós mit mondott mikor meglátta a kicsit?
2016. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Őszintén? Csak fintorgott... az ápolónő már kiküldte mert csak azt hajtotta ő lenne az ő...nem igaz...

Amúgy sem bírt mert más szánt a fiának, állítólag most vele is van...elintézte.

2016. aug. 18. 20:26
 27/29 anonim ***** válasza:

De aljas,nyomorultak!

Majd talalsz te is valakit. Fiatal vagy még. A fiad pedig teljes erteku eletet tud elni igy is.

Azota tenyleg nem beszéltél a nyomorek apjával?

2016. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Nem de nem is szeretnék beszélni vele, ő veszített nem én csak amikor rájön már késő.

Én így is boldog vagyok, a kisfiammal együtt.

Akinek hiány érzete vagy bűntudata lesz az majd ő lesz.

2016. aug. 18. 20:35
 29/29 anonim ***** válasza:
Bűntudata? Szerinted lesz egy ilyen lelketlen idiotanak valaha buntudata? :/
2016. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!