Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezért otthagynátok valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért otthagynátok valakit?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja van egy srác, akivel randizgatunk, már elég közel kerültünk egymáshoz, minden téren, de még nem lett kimondva, hogy "na akkor járunk"

Pár napja is együtt voltunk, és akartam neki mutatni egy képet a telefonomban, elkezdtem keresni, ő meg közben kiszúrta az egyetlen képet, amin a volt barátommal vagyok. Elkezdett kérdezgetni (inkább erőszakosan faggatni), hogy ki ez, meg stb. Elmondtam neki, hogy a volt barátom, ettől már torzult a feje, mondtam, ne aggódjon, egy éve szakítottunk, különben is, izraeli a srác, szóval messze van. Annál, hogy "izraeli", azt hittem kiesik a szeme, úgy forgatta. Még bámulta azt a képet percekig, meg azon fennakadt, hogy az exem miért ilyen (judoka amúgy, és 2 fejjel magasabb volt nálam), majd azt mondta : "nem is értem mit akarok én, ha te az ilyen izmos külföldiekre buksz"....

Fél órát még ott ült mellettem, aztán lelépett, mert hogy "rosszul érzi magát"

Azóta hívtam, üzentem is neki, elolvasta, de nem válaszolt.

Én reagálom ezt alul, de most tényleg ez a baja, hogy milyen származású, meg milyen magas, izmos a VOLT barátom? Ezen tényleg ennyire fennakadna más is?


2016. aug. 18. 12:03
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Látod, ahogy a 4-es válaszoló is írta, hogy ha cigány lett volna az ex akkor ő is lelépett volna.
2016. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

#8


Lehet arra utalt ezzel a #6, hogy ez az új srác elítéli Izrael agresszióját a palesztin emberekkel szemben (gázai övezet blokkolása, telepek építése stb.)

2016. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
49%
Sokat jelent neked a pasi = szóval ha egyszer is összevesznél az új csávóval, az exi dugna meg vigasztalásként.
2016. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
12 : és az én judokám tehet arról, hogy Izrael agresszív. Ennyire buta, és szűklátókörű nem lehet ez a srác, ha meg mégis, akkor tényleg jobb, ha megszabadulok tőle.
2016. aug. 18. 12:45
 15/39 anonim ***** válasza:
Te is elég fura vagy, mert nem a normálisan feltett kérdésre/érvre válaszolsz, hanem az értelmetlen szapulásra. :D
2016. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
90%

#14


"judokám"... Hajajj, itt vannak bajok, gójom.

2016. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Arra, hogy ha én látnék ilyen képet a telefonjába?

Nem zavarna, mert valszeg nem véletlenül ül mellettem, és nem az a bombanő mellett. A mi esetünkben is ez a helyzet, ezt max. ő nem érti meg.

2016. aug. 18. 12:49
 18/39 Noren1989 ***** válasza:

Tegnap is volt ez a kérdés.


#10essel értek egyet, te ellenkező esetben dobtad volna a srácot?


Amúgymeg, exekről nem őrizgetünk képet, csak az eldugott, masztizós mappában. A többi exed képét valamilyen véletlen folytán simán törölted, nem?

2016. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Valaki mondja már el, mi az a judoka.
2016. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
91%
És az izraeli gyerekkel, nem azért lett vége, mert mondjuk hazautazott? Engem semmi nem zavar jobban annál, minthogy csak emiatt szakítottak régen. Volt is már rá példa, hogy a volt barátnőm elhitette velem, hogy mennyire szeret, meg velem akarja leélni az életét. Ez mind addig tartott, amíg álmai hercege vissza nem jött az amerikai egyetemről, és nem kefélt vele a repülő leszállása után 3 órával.
2016. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!