Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elárul valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elárul valamit a lányről az, hogy szakítás után mennyi idővel lesz új barátja?

Figyelt kérdés

Amikor egy 2-3 kapcsolat véget ér és a lánynak nagyon rövid idő (tudom ez is relatív, de kb 1-2 hónap) után új barátja lesz, akkor sokan azt mondják, hogy ezek szerint nem is szerette az illetőt. Ha meg mondjuk csak 1 év mulva lesz új barátja akkor nem mondanak ilyet. Szerintetek van ebben valami? Vagy az egész csak a körülmények függvénye? Mert lehet, hogy nagyon hamar találkozik az új baráttal, lehet csak később.

És persze tudom, hogy ez sok mindentől függ, kapcsolattol, attól, hogy hogy és miért ért véget. Vannak pl lányok akik szakítás után hirtelen, gondolatlanul a megoldást keresve beleszaladnak egy új kapcsoaltba. Vagy a másik oldal, hogy a lány két hét után éppen olyan helyen jár, hogy megismerkedik az új barátjával, akiről úgy látja, hogy minden ok, de ekkor meg az van, hogy az előzőn nagyon hamar tultette magát, ezért lehet nem is szerette igazán. Szóval én arra vagyok kiváncsi, hogy a körülményektől eltekintve lehet-e valamit általánosan mondani?



2016. aug. 18. 15:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előttem szóló, a te idegrendszeredet már tuti leőrölted magadnak, nem kell ahhoz pluszban segítség. Szar lehet a bőrödben lenni.
2016. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Költőnő? ***** válasza:
67%
Lehasználónév te olyan sík vagy, h az már nekem fáj. De agyi topronggyal nem vívok vitát, mert teljesen felesleges. Szépen tedd a lelki nyomorékságod egy sírgödörbe és ásd el magad. Mkinek jobb lenne úgy, de talán elsősorban neked.
2016. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Költőnő? ***** válasza:
89%
Ja és nem én pontoztalak 0-ra, megtették mások. Lepontozhatsz, de te inkább csak csöpögtesd kenyérbe a kis kolbászod zsírját.
2016. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6%

Hol érdekel engem a százalékaitok, ti, GYK-függők élitek bele magatokat, ha néhány hozzászólásotokat leszavazzák, napokig depisek vagytok miatta, te retek.


No igen, a másik hozzászólásod se kutya... tele érvelési hibákkal, fékevesztett támadással, "fáj az igazság, ezért dedó módon visszavágok" stratégiával. Óvodás szint, gratulálok. Ezzel aztán ki is védted az összes nőneműt, bráfó, tabs, tabs. Megtisztelsz mindezek után, ha nem ugatsz hozzám sem itt, sem máshol, nincs előrébb veled a világ.

2016. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Költőnő? ***** válasza:
64%

Te jutottál el hamarabb a személyeskedésig nyomikám. Elhiszem h lúzer hülyegyerekként könnyebb a világot és a nőket utálni h brühhhühhhü, de én ilyen csodás megnyilvánulások után magamba nézegetnék inkább először. Érvelés? Nem érveltem, véleményt közöltem. Bár az első logikai bukfencet te követted el, mert semmi sem úgy volt ahogy leírtad, de egy ilyen agyi topronggyal nem vitatkozom:)

Btw engem hiába sértegetsz, max magadat minősíted, mert én veled ellentétben tudom mit érnek más emberek, a világ és benne én.

Na szevasz pajti.

2016. aug. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már ezt a szerencsétlent, csak provokálni jön ide, egy betűt nem ér vesztegetni rá, a kérdező kérdését is jól szétbarmolja, aztán majd ha eléri, hogy oldalakon keresztül vele veszekednek, majd ezért fogják a moderátorok törölni az egész kérdést...

Foglalkozzunk inkább a fő témával, ezt a kis gyökeret meg hagyjuk főni a saját levében, majd megunja (és gyárt egy új felhasználót)... (és most jöhetnek a káromkodások privátban, taplókám...)

2016. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 fru_ ***** válasza:

"ez sok mindentől függ, kapcsolattol, attól, hogy hogy és miért ért véget. " - pontosan.


Az meg egy másik kérdés, hogy a szerelem meg csak úgy csapkod, mit a villám, nem ismerek semmi előrejelzési lehetőségét.


Szóval szerintem semmit nem árul semmiről - meg ha már vége egy dolognak, akkor vége. Ami utána jön, az már nem ennek a része.

2016. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!