Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért felszínes p*csa lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért felszínes p*csa lennék?

Figyelt kérdés

23 éves fiatal felnőtt nő vagyok, s nekem igen is számít a külső. NEM a kinézet, hanem a külső. Gondolok itt pl, öltözködésre.


Nekem elég nőies-elegáns a stílusom, s a férfitől is hasonló öltözetet (ing-farmer-normális cipő) "várok" el. Végzettsége is fontos (diploma), ill. hogy legyenek ambíciói. Persze ha ezek mellett emberileg 0 akkor nem foglalkozok vele, de nálam ezek is amolyan szűrőfunkciót látnak be.


Itt megint nem arról van szó, hogy a szemetet is öltönyben vigye le, de azért a hétköznapokban preferálja legalább a lezser eleganciát. Tehát legyen igényes saját maga fele, legyen stílusa.


Igen tudom, hogy a diploma nem jelent semmit, attól meg ugyan úgy lehet egy ősbunkó f_sz valaki (nem btk diplomára gondolok), s szakmunkás is lehet megnemértett zseni. Ezeket csak a szokásos bunkó diplomás-jófej szakmunkás vita elkerüléseképp írom. Ennek ellenére nekem igen is számít, mint írtam.


2016. aug. 20. 12:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%
Ez annyira lényegtelen a valódi értékek szempontjából, hogy szót sem érdemel. Amíg így keresel társat, esélyed sincs. N32
2016. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt vár el ugyebár, amit akar, az már másik story, hogy talál-e valaha is az igényeinek megfelelő személyt.


Mondjuk az nekem is fontos, hogy legyen igényes a férfi, normálisan öltözködjön, legyen ápolt. Én imádom, ha egy férfi inget visel, nyakkendőt. Jobban fogalmazva szeretem az elegánsabb, férfiasabb öltözéket és itt most nem szmokingra meg öltönyre gondolok. Nem is az a túlzott elegancia, de nem is a túlzott laza. A kettő között. De nem verném az asztalt, hogy én azt akarom, hogy ilyen meg olyan inget vegyél fel, így meg úgy. Nem akarnám megváltoztatni és nem is esne ki az első rostán, amiért nem így öltözködik. Max néha megkérném, h a kedvemért vegyen fel ilyen ruhát, mint ahogy én is felvennék pl magassarkút néha napján, ha neki meg az tetszik.


A diplomát viszont nem igazán értem.. Én is egyetemista vagyok, utolsó évemet kezdem szeptemberben, de biztos nem utasítanék el valakit csak azért, mert neki nincs diplomája. És? Mint ahogy te magad is írtad sok diplomásnak annyi esze nincs, mint egy marék szárított lepkének és sokszor az "iskolázatlan" embernek van a több esze és magasabb intelligenciája. Látom nap, mint nap, hogy milyen tróger, semmirekellő emberek vannak egyetemen, akiket pont nem izgatja az egész diploma, csak anyuci-apuci kifizeti a sulit, pénzeli a minden harmadik napi bulit, a gyerek meg valahogy átbukdácsol..

Szóval SOHA nem ítélnék meg egy embert csak a végzettsége, iskolázottsága alapján, mert szerintem ez egyrészt nem mérvadó, másrészt elég szánalmas dolog.

2016. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Van 2 felsőfokú nyelvizsgám (használható nyelvtudással, nem csak papír), elértem a doktori címet (gyógyszerészet), van "stabil" állásom.


Nem azt mondom, hogy alámpakolják a céges audit, s milliós fizetést, mert messze nem, de fennt tudok tartani magamnak egy életszínvonalat, mégha csak albérletben is.


A véleményeket tisztában tartom, s elfogadom. Veszekedni nem fogok, hisz nem azért tettem fel a kérdést.

2016. aug. 20. 13:56
 14/26 anonim ***** válasza:
34%
Ezért felszínes p! csa vagy.
2016. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
12%

"stabil"


Akkor a valóban egy stabil állás. Valszeg most kezdtél csak el dolgozni...őhm...2 hónapja se?

2016. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ezek teljesen korrekt elvárások, amennyiben ezeket te is betartod. :)

Hasonlóan gondolkodom én is.


Az itteni bunkó, életképtelen, megkeseredett, unatkozó emberekkel ne foglalkozz. Rosszindulatú energiavámpírok. :)

2016. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ennél bőven több elvárásom, igényem van, aztán valahogy mégis megtalált a hozzám illő férfiember. Szerintem az vagy álszent, vagy hazudik, aki azt mondja, neki nem számít a külső. Mert igenis számít. Nem olyan egzakt paraméterek szerint, minthogy x cm magas, x kiló, ilyen meg olyan hajszín, satöbbi, hanem hogy ránézek és tetszik amit látok. Senki sem fog olyannal összejönni, aki nem tetszik neki. A párválasztás nem az önzetlen segítségnyújtásról és mások megsajnálásáról, az "erőforrások" (értsd: punci) igazságos elosztásáról szól.


Szerintem emiatt nem vagy felszínes pitscha, legalábbis önmagában nem, hacsak nem arról van szó, hogy ennyi az összes igényed. Nálam a belsőt illetően is komoly megszorítások vannak, amik miatt max azt tudom mondani, hogy válogatós vagyok, de azt, hogy felszínes azt már kevésbé. Hasonló szabályokat vonatkoztatnék rád is.


De egyébként, még ha felszínes is lennél... Nem tök mindegy? :D

2016. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Bence_ ***** válasza:

Most ez elvárás vagy neked ez a normális?

Ha normális akkor, normális 😀

Érthető, hogy számodra szimpatikus ember társaságát keresed. Viselkedésére legyél igényes, végzettsége kevésbé fontos.

2016. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Lehetetlen.


18 évesen érettségiztél, ha nem vagy évvesztes, 21 évesen bsc diploma, rá két év msc, mikor doktoriztál? Korábban kezdted az egyetemet? Zseni vagy vagy füllentettél? Esetleg elírtad a korodat?

2016. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Rágoogleztam, külföldön nem kell hozzá Msc. Akkor rendben. De nagyon nagy kivétel vagy itt nálunk, inkább külföldi férfiak között keresgélj. Volt egyetemi szaktársak esetleg? Azért egy kicsit szomorú is a helyzet, ilyen képzettséggel nehéz lesz férfit találnod, a többséget zavarni fogja, hogy ledoktoráltál, hogy sokkal többet keresel nála, hogy tájékozottabb vagy. A hasonló képzettségű férfiaknak pedig megfelel egy mezei bsct végzett lány is, hatalmas a konkurenciád. Sajnálom. Gyúrj kinézetre is, hogy olyan tulajdonsággal is rendelkezz, ami a férfiak számára érték.
2016. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!