Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért felszínes p*csa lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért felszínes p*csa lennék?

Figyelt kérdés

23 éves fiatal felnőtt nő vagyok, s nekem igen is számít a külső. NEM a kinézet, hanem a külső. Gondolok itt pl, öltözködésre.


Nekem elég nőies-elegáns a stílusom, s a férfitől is hasonló öltözetet (ing-farmer-normális cipő) "várok" el. Végzettsége is fontos (diploma), ill. hogy legyenek ambíciói. Persze ha ezek mellett emberileg 0 akkor nem foglalkozok vele, de nálam ezek is amolyan szűrőfunkciót látnak be.


Itt megint nem arról van szó, hogy a szemetet is öltönyben vigye le, de azért a hétköznapokban preferálja legalább a lezser eleganciát. Tehát legyen igényes saját maga fele, legyen stílusa.


Igen tudom, hogy a diploma nem jelent semmit, attól meg ugyan úgy lehet egy ősbunkó f_sz valaki (nem btk diplomára gondolok), s szakmunkás is lehet megnemértett zseni. Ezeket csak a szokásos bunkó diplomás-jófej szakmunkás vita elkerüléseképp írom. Ennek ellenére nekem igen is számít, mint írtam.


2016. aug. 20. 12:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Utolsó, a doktori címmel szerintem nem a nagydoktorira gondolt, hanem arra, hogy egy ideje a jogászok és az ált orvosok-fogorvosok mellett a diploma mellé a gyógyszerészek is kapnak "doktori" címet.


Amúgy ezek korrekt elvárások a te paramétereiddel. Ne foglalkozz másokkal. Mondjuk nekem más dolgok a fontosak, de nem vagyunk egyformák. :) (A diploma pl. nálam is elég fontos azért. Az öltözködés más, én s alternatív vonalon mozgok, szóval ezen nem fogok összeveszni a választottammal.)

2016. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kicsit felszínesnek tűnsz, akkor ha csak ilyen öltözködésű férfiakkal állsz szóba. Normálisan öltözködhet attól még, hogy nem mindig a farmer-ing kombinációt viseli. Viszont mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy milyen párra vágyik, azért véleményem szerint ha már valamilyen szinten külsőleg megfog az illető és a személyisége is olyan, amilyenre vágysz, de nem pont úgy öltözködik ahogy te szeretnéd, de attól még igényes lehet és esély kaphatna. Ha nem vársz el többet a partnertől mint, ami te vagy kívül, belül az a közép út.
2016. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem aztán hót mindegy mik az igényeid. Gondolom téged sem érdek az enyém, nem? :D
2016. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem azt írtad,hogy a kiszemelt tetőtől talpig Cristiano Ronaldo alteregó legyen Stephen Hawking szorgalmával és intelligenciájával,Karl Lagerfeld cuccaiban,legalább 5 diplomával,úgy,hogy semmi gáz nincs ezzel az elképzeléseddel.


Nálam annyiból fontos a végzettség,hogy legalább érettségi legyen meg,vagy egy szakma,esetleg a kettő együtt.Meg valamiféle stílusa legyen.

22/N

2016. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy.
2016. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan ruhát hord, amiben jólérzi magát. Nem tudom, miért kéne divatbemutató szerint kiöltözni, csak azért, hogy tetsszen valakinek. Ez nem farsangi jelmezbál meg nem is busójárás. Attól hogy egyenruhát hord, nem J.C.Penney inget, vagy hogy diploma helyett van egy jó szakmája, nem lesz kevesebb. Ahogy te magad is írtad, Kérdező, a diplomától még bárki egy nagy nulla maradhat. Schmitt Pálnak meg Kurcsánynak is van, oszt egy rakás szar mindkét ember.
2016. aug. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!