Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én hibáztam volna ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hibáztam volna ebben a helyzetben vagy a párom reagálja túl?

Figyelt kérdés

Tegnap délután az egyik belvárosi cukrászdából az autóm fele sétáltam a Vörösmarty téren amikor összetalálkoztam az egyik kávézó teraszán a párom barátjával és annak öt éves kislányával. A párom a kislány keresztapja.

Mivel tele voltam pakolva sütivel értelemszerűen megkínáltam a barátom keresztlányát pogácsával és sütivel amit el is fogadott a kislány, az apukája pedig felajánlotta hogy üljek le egy kávéra mert meghív a sütiért cserébe. Elgondolkodtam hogy rendben van-e, mert eddig mindig csak a párom társaságában voltam velük. De végülis leültem egy kávéra ha már annyira rábeszélt a kislány apja ( egyedül volt a kislánnyal). Mondta hogy a páromat is hívta hogy jöjjön, de ki van kapcsolva a mobilja. Én is hívtam telefonon, de csak később hívott vissza mert éppen akkor dolga volt.

Kb. negyven percet voltam velük a kávézó teraszán, ez idő alatt játszottunk a kislánnyal. A páromtól később megjegyzéseket kaptam arra utalva hogy nem tudok a fenekemen megülni.

Azt tudni kell hogy a párom barája nem rég vált el a feleségétől. Négy éve ismerem őket, annyi ideje mint a páromat. A házassági tanújuk is volt a párom, "nem csak" a kislány keresztapja.

Túl messzire mentem vagy semmi rosszat nem csináltam?

Kieg: a páromat a kislány anyukája felszokta hívni hogy találkozzanak egy kávéra szóljon a párom a nővérének is.


2016. aug. 20. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
En oszinten nem latom a problemat.
2016. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A probléma: le mertem ülni egy kávèra a barátjával és a keresztlányával miközben a párom nem volt jelen. Szerinte nem kellett volna maradnom kávézni. Nem tudok megülni a seggemen azt jelenti hogy ha bárki kávézni vagy ebédelni hív akkor én ugrom.
2016. aug. 20. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Igen, ezt ertem, de azt nem ertem hogy ezzel mi baja lehet barkinek, aki az ertelmes, normalis emberek koze sorolja magat.
2016. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy le mertem ülni egy másik férfival kávézni miközben ő nem volt ott.
2016. aug. 20. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Ah, kicsit sem maniakusan feltekeny a parod, dehogy. Ez mar a beteges kategoria.
2016. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom a párod hogy van vele, de én csak olyan barátomnak vállalnék keresztszülői és esküvői tanú szerepet akiben 100%-ig megbízom. Nekem egy ilyen barátom van, már-már családtag. Lényeg a lényeg én ezen nemhogy kiakadnék, inkább örülnék, ha a jelenlétem nélkül is jó kapcsolat lenne a párom és a barátom közt.

Semmi rosszat nem tettél.

2016. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg csak a kislány miatt maradtam, hónapok óta elöszőr láttam. Meg is voltam pakolva süteménnyel és csak megszerettem volna kinálni. Ha a gyerek nincs ott eszembe sem jutott volna maradni.
2016. aug. 20. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Te hibáztál mert még nem dobtad ki a féltékeny barmot.
2016. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom a párod valami dzsungelből migrált ide - mi a fehér emberek így élünk. Kedves ismerőkkel le-le ülünk egy kávéra, nem keféljük meg a nőket a cukrászda teraszán... nehéz lehet neki.


És még elég agresszív is, mert lám, már te is úgy emlegeted az álláspontját, mintha az valami normális, emberi vélekedés volna - de ne az.

2016. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!