Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire értik azt, hogy fajgyaláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire értik azt, hogy fajgyalázó kapcsolat?

Figyelt kérdés
A neten olvastam. Azt jelenti, hogyha fehér nő pl. Négerrel,arabbal, indiaival jár?De mi a helyzet ha a férfi csak félig az?
2016. aug. 21. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Valaki fajgyalázónak tartja én meg inkább aki így nevezi tartom primitívnek.
2016. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ne foglalkozz idiota emberek nem letezo fogalmaival. De mindjart jonnek ugyis azok a megmondo emberek akik mindenhez (is) ertenek, es kifejtik neked hogy Europan kivul nem letezik feher ember, de meg abbol is csak magyarral szabad osszejonni, maskulonben undorito hongyalazo, fajgyalazo prostitualt vagy.
2016. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rasszista, csak nem értem mi alapján gondolják ezt.
2016. aug. 21. 12:21
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Az agyhelyük meg a kormanyplakatok sugjak nekik.
2016. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt is megfigyeltem, hogy általában nőket illetnek ezzel, ha más színű férfival áll össze, férfiakat nem.
2016. aug. 21. 12:23
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Erre majd jon az a magyarazat, hogy a "penisz jo oldalan kell allni" :"DD.
2016. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
A négerek és arabok civilizálatlan, agresszív állatok. Nem szabad a tiszta, emberi géneket ilyen aljanépekével keverni, ezért fajgyalázó az ilyen kapcsolat.
2016. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Na, latod, kerdezo? :D Mondtam :D. Meg is jott az elso vilagszintu statisztika mester, aki tobbszazmillio emberrol tud egyszerre velemenyt mondani, es meg el is hiszi, hogy az igaz :'D.
2016. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha a férfi csak félig az,akkor az egy féli fajgyalázó kapcsolat. :) Hülyeség, én nem a bőrszín, vagy vallás, vagy akármi alapján ítélem meg az embereket, hanem a személyiség alapján. Romák közül is ismerek pl. egy -két normális embert, meg persze az alja fajtát is, de ugyanez megvan a magyarok vagy fehérek között, ha így tetszik. Nem a bőrszín határozza meg,hogy ki milyen ember. A romákra visszatérve, annak idején kb. a negyed osztály egy fél roma srácnak köszönhette, hogy egyáltalán elinduljon a történelmi érettségin. Vette a fáradságot, és lediktálta nekik, könyvben aláhúzatta velük a lényeget, amit fontos megtanulni. Történelmet, irodalmat kente rendesen. :)
2016. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg a négerekről is szó esett, azok között is van jó arc, pl Eddie Murphy, meg még jó pár afroamerikai színész, illetve színésznő.
2016. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!