Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos vagy nem jogos?

Figyelt kérdés
Jogosan zavarja egy pár női tagját ha a barátja este kilenckor megy rendszeresen hajat vágatni egy a barátnőnek ismeretlen lány lakására?
2016. aug. 21. 21:23
 1/8 anonim válasza:
46%
Szia! Két éve vagyok komoly párkapcsolatban nagyon szeretjuk egymast es sosem vagyok feltekeny ha elmegy neha talalkozni lany ismeroseivel vagy valami. De azert este kilenckor és még rendszeresen is. Ez azért még engem is zavarna. De ha szereted a baratnodet es vele akarsz lenni vidd el magaddal 1x-2x hogy megnyugodjon. Természetesen ha nem hajvagasrol van szo en azt mondom hogy ne nehezitsd meg a baranod eletet es mond el neki.
2016. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Az attól függ, hogy vágja a hajat. Nekem a fodrásznőm, utálja, ha a ruhája hajas lesz. Ezért, nyírás előtt, minden ruhadarabot ledob magáról.
2016. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát, én sem vagyok féltékenykedős..nem zavar, ha a párom beül egy kávéra az exével, vagy gyakran eljár bulizni nélkülem (miután én nem igénylem a bulit). Na de ez már nekem is sok lenne.
2016. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Mégis, milyen fodrász az, aki este 9kor a saját lakásán fogadja a vendéget? Őszinte kíváncsiságból kérdezem, mert én ilyet eddig még nem láttam :D


Amúgy én igenis kiakadnék. Pont a fenti kifejtés miatt, egyébként. Főleg, ha a párom hetente kétszer jár hajat vágatni. De jól mondja az egyik válaszoló, ha engem is magával vinne egyszer-kétszer és látnám, hogy tényleg fodrász, tényleg van előttünk-utánunk vendég és tényleg csak hajvágás történik teljesen hivatalos keretek között, akkor idővel valószínűleg megnyugodnék. Egyéb esetben meg egyáltalán nem értem, mi a frászért nem keres egy, talán kevésbé félreérthető fodrásszalont, kevésbé félreérthető időben (sokan hétvégén is dolgoznak, és nem kell mindenhova bejelentkezni sem).

2016. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kérdésemet pontosítani kell: havonta, másfél havonta
2016. aug. 21. 22:15
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Mivel estéről van szó, szerintem igen. Azért este már inkább otthon illene lenni.
2016. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá értelmes magyarázat, akkor nem zavar. Mondjuk ha a srác este 8-kor végez, akkor nyilván csak 9-kor tud hajat vágatni. Vagy ha a csaj végez a munkahelyén este és utána olcsóbban, adómentesen vág hajat a saját lakásán, az is okés. Egyébként kissé fura lenne, az ember nem járkál fel a szolgáltatók lakására este, de a fenti két okot elfogadnám simán.
2016. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos ha cslóban rövidebb hajjal jön haza és nem tölt ott max fél óránál tovább nem lenne gyanakodásra okom.

Aki akar ugyis megcsal reggel vagy napközbe is. Neked kell ismerned a párod milyen és, hogy jár haza...

2016. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!