Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándulnátok a lányból, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok a lányból, ha?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy már évek óta van egy furcsa "bajom". Én nem gondoltam ezt gáznak, rossznak vagy hasonló, csak kaptak beszólásokat az elmúlt időben, és ezért elgondolkodtam.

Szóval nekem a 22 évem alatt 4 barátom volt. Egy magyar srác, nem jártunk sokáig, igazából tök gáz volt. Rajta kívül két vízilabdázó (ezért is csesztetnek, hogy "sima egyszerű pasi biztos nem jó, csak az izomfiúk") az egyik szerb, a másik meg montenegrói volt. A jelenlegi pedig szerb-horvát, és kézis. Na, emiatt kapom az ívet, hogy mégis mi a franc a bajom, mi ez a "balkán fétis". Meg hogy hülye vagyok, ezek mind maffiózok. És ne csodálkozzak, ha ezek után normális pasi nem áll velem szóba.

Ez tényleg gáz? Most nyilván nem aktuális a kérdés, de ez tényleg visszatartó ok lehet majd valakinél?


2016. aug. 26. 22:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%

"ezek után normális pasi nem áll velem szóba"


Miért, minden "normális" pasi tudja, hogy az exeid kifélék-mifélék voltak? Engem nem érdekelnének az exeid, hacsak nem hozod szóba. Ha viszont szóba hozod, ne csodálkozz.

2016. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
4%

Igazuk van teljes mértékben habár a te életed te tudod

Nekem nem kellenel főleg az izompacsirtak utan

2016. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
7%
Az ízlésed miatt nekem sem kellenél, de valószínűleg én se neked.
2016. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
69%
Azért az sokat elmond, hogy habár éppen van pasid, már most azon kattogsz, hogy úristen, most hátránnyal fogsz indulni a többi pasinál, amikor ennek vége lesz. Na ez a kiábrándító. Ráadásul ha nem vagytok mindketten közel anyanyelvi szinten egy közös nyelvből, akkor valószínűleg elég felszínes is lehet az a kapcsolat.
2016. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor olyan orszagreszen is elsz, ahol inkabb veluk illetve veluk konnyebben futsz ossze mint egy magyar sraccal pl. Engem max. agyar baratnoim szoktak hasonlo okokbol viccesen csesztetni, mivel volt egy magyar baratom meg tinikoromban (16 eves korom kornyeken), de utana meg csak torok parjaim voltak, illetve most is az van :D. De hat erre max. azt tudom mondani, hogy nem Magyarorszagon elek, idekint meg nem fogok a nem letezo magyar ferfipopulacio utan kajtatni :D.
2016. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy nem aktuális most a kérdés. Sikerült megtalálni azt a részt?:) a kérdésem arra vonatkozott, hogy ez a "jelenség" tényleg kiábrándító-e mások szemében.

És ne aggódj értünk, megértjük egymást. Ettől függetlenül szerintem nem a nyelveken múlik egy kapcsolat, pláne nem ettől lesz felszínes vagy nem..

2016. aug. 26. 22:55
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Ja az lemaradt, hogy felismeretlenektol en is kapom az oktatast rogton, hogy "agyon fognak verni", "csadorba fog burkolni", de a legjobb mikor elore kijelentettek a ket diplomas mernok paromrol hogy "o szegenyke biztosan tanulatlan hiszen torok". Tok evidens nem? :"D. Ilyen ertelmi szintu emberekkel nem eri meg foglalkozni.


21/N

2016. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#5, egyébként nem, van amelyiket nyaraláson ismertem meg, van amelyik itt edzőtáborozott...egyiknek sem úgy indultam neki, hogy mittudomén, na irány Crna Gora, szerzek egy pólós montenegrói pasit...szóval nem volt szándékos, pláne nem vesznek körül sokan.
2016. aug. 26. 22:57
 9/33 anonim ***** válasza:
3%
#7: A törökök talán nem is annyira gázok, mint az igazi muzulmán elmebetegek ott kb. Irak, Szíria környékén, mivel a török előtérbe helyezi a "törökségét" a saját muzulmánságánál. A török csajok lazán bikiniben járnak strandolni Isztambulban, és nincs rajtuk sem csador, sem hidzsáb, sem nikáb, sem burka.
2016. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Törökországról tudok mesélni, akit érdekel jobban, mármint az ottani pasikról. Fura dolgok ezek, de nem betegesek kérdező. Valamiért ez is a karmád? Nem tudni.
2016. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!