Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándulnátok a lányból, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok a lányból, ha?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy már évek óta van egy furcsa "bajom". Én nem gondoltam ezt gáznak, rossznak vagy hasonló, csak kaptak beszólásokat az elmúlt időben, és ezért elgondolkodtam.

Szóval nekem a 22 évem alatt 4 barátom volt. Egy magyar srác, nem jártunk sokáig, igazából tök gáz volt. Rajta kívül két vízilabdázó (ezért is csesztetnek, hogy "sima egyszerű pasi biztos nem jó, csak az izomfiúk") az egyik szerb, a másik meg montenegrói volt. A jelenlegi pedig szerb-horvát, és kézis. Na, emiatt kapom az ívet, hogy mégis mi a franc a bajom, mi ez a "balkán fétis". Meg hogy hülye vagyok, ezek mind maffiózok. És ne csodálkozzak, ha ezek után normális pasi nem áll velem szóba.

Ez tényleg gáz? Most nyilván nem aktuális a kérdés, de ez tényleg visszatartó ok lehet majd valakinél?


2016. aug. 26. 22:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
54%
Ez csak olyan pasikat zavar akiknek alacsony az onertekelesuk, illetve korlatoltak. Mindenki mas rendben van vele.
2016. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Tudjuk, tudjuk, sehol mashol nem letezik feher ember csak Hungariaban :"D.
2016. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Titusztitusz ***** válasza:
36%
21-es...Látom hat rád keményen a libsi agymosás...Nézd inkább egy másik nézőpontbol a kérdést:AZOKAT a férfiakat,és nőket szokta zavarni az, ha némely,nőnek csúfolt valami KÜLFÖLDI-NEMMAGYAR ürgék nemiszervét nyálazgatja időnként,vagy állandó jelleggel,akikben még megvan némi NEMZETI BÜSZKESÉG,ÖNBECSÜLÉS,JÓ ÍZLÉS,TARTÁS,ÉS GERINC...Bár tudom hogy az előbb említett szavak sok embernek már nem mondanak semmit sem,de azért NÉMELYEKNEK MÉG IGEN...
2016. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
75%
Én büszke hazafinak tartom magam, de ettől függetlenül simán lefeküdnék külföldi csajjal. Nem értem, hogy függ össze a kettő. :D
2016. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
66%
Utolso, majd mindjart elmagyarazzak hogy a penisz melyik oldalan kell allni ahhoz hogy el legyel illetve ne legyel elitelve, ne aggodj :"D. Csak nem tudom, hogy aki pl. tudja hogy orokre kulfoldon fog elni (vagy huzamosabb ideig nem is elt Magyarorszagon), es magyar, az mit csinaljon? Kajtasson a nem letezo ottani ferfi populacio utan? :"D vagy maradjon egyedul kulonben o hazaarulo es idegen pasik peniszet nyalazza es az kulonben sem lehet igazi kapcsolat (mert itt azt is kifejtettek mar nekem nem egyszer hogy en igazabol nem is ismerem a paromat - mert o kulfoldi. Logikus nem? :"D)? Nem ertem. Bar nem is igazan akarok ilyen gyuleletes butasagokat felfogni.
2016. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Titusztitusz ***** válasza:
0%
24-es...Énis...Sőt,most valszeg magadhoz fogol nyúlni,de pl. az én feleségem se magyar...Viszont különbséget kell mindig tenni aközött amint a fentebbi kolegina is írta,hogy a szerszám melyik végén is áll az adott illető...ITT VAN mindig a kulcsszó...Szóval egy férfi esete ilyesmi ügyekben NAGYON NEMUGYANAZ mint egy nőé..Próbálják már ennek lényegét felismerni némelyek,hogy a jó ég álldja már meg azt a feminista agyukat...
2016. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Titusztitusz ***** válasza:
0%
25-ös...Van szerinted a világnak olyan országa,ahol nem élnek külföldre szakadt MAGYAR férfiak? Tudol mondani ilyen országot? Én nem tudok ilyenröl...
2016. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
87%

Tisztitusz!


Te nem vagy normális! Fejtsd már ki, hogy miben különbözik a két helyzet?

Egyébként meg egy képmutató barom vagy. Még ha tényleg komolyan gondolnád ezt a hazafiság dolgot, és magyar nővel lennél... de így, hogy te is külföldi csitrit tömködsz már semmi hiteled nincs, és még röhejes is vagy.

Ja, és nem vagyok feminista, se nő, se ballibsi, csak egy normális fickó.

2016. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Titusztitusz ***** válasza:
12%
28-as...KÉRDEZTE SZERINTED VALAKI,hogy mi a véleményed azzal kapcsolatban,hogy "normális" vagyok-e avagy sem? Kérdezte valaki? Szerintem nem...Így akkor csak tartsd meg nyugodtan a véleményedet...Több szót nem is akarok a gyülölettöl fröcsögő agymenésedre pazarolni,mert még annyit sem ér a hsz-ed,hogy az ember egyáltalán elolvassa,nemhogy még érdemben is válaszoljon rá...
2016. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
83%

Biztos, hogy nincs, de speciel nem allok neki mondjuk jelen helyzetemben cirka 45 millio ember kozul talan azt a par tucat magyar pasit keresni, aki meg esetleg abban a varosban is meltoztatik elni, ahol en, es nem pedig az orszag masik feleben ami itt cirka 1000-1300 kmet jelent.


De egyebkent ezzel a gondolkodas moddal a sajat (elvileg letezo) feleslegedrol nyilvanitasz eleg szegyenletes velemenyt. Emberileg ez eleg nagy nulla.

2016. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!