Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándulnátok a lányból, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok a lányból, ha?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy már évek óta van egy furcsa "bajom". Én nem gondoltam ezt gáznak, rossznak vagy hasonló, csak kaptak beszólásokat az elmúlt időben, és ezért elgondolkodtam.

Szóval nekem a 22 évem alatt 4 barátom volt. Egy magyar srác, nem jártunk sokáig, igazából tök gáz volt. Rajta kívül két vízilabdázó (ezért is csesztetnek, hogy "sima egyszerű pasi biztos nem jó, csak az izomfiúk") az egyik szerb, a másik meg montenegrói volt. A jelenlegi pedig szerb-horvát, és kézis. Na, emiatt kapom az ívet, hogy mégis mi a franc a bajom, mi ez a "balkán fétis". Meg hogy hülye vagyok, ezek mind maffiózok. És ne csodálkozzak, ha ezek után normális pasi nem áll velem szóba.

Ez tényleg gáz? Most nyilván nem aktuális a kérdés, de ez tényleg visszatartó ok lehet majd valakinél?


2016. aug. 26. 22:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"Tudol".


Ez mindent megmagyaraz.

2016. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ez totál hülyeség. Ne foglalkozz vele, hogy mások mit gondolnak!
2016. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Titusztitusz, akkor a te nőd is qrva? Csak mert ő sem a saját nemzetéhez tartozó hímnek a farkát szopkodja jelenleg. :D
2016. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!