Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándulnátok a lányból, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok a lányból, ha?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy már évek óta van egy furcsa "bajom". Én nem gondoltam ezt gáznak, rossznak vagy hasonló, csak kaptak beszólásokat az elmúlt időben, és ezért elgondolkodtam.

Szóval nekem a 22 évem alatt 4 barátom volt. Egy magyar srác, nem jártunk sokáig, igazából tök gáz volt. Rajta kívül két vízilabdázó (ezért is csesztetnek, hogy "sima egyszerű pasi biztos nem jó, csak az izomfiúk") az egyik szerb, a másik meg montenegrói volt. A jelenlegi pedig szerb-horvát, és kézis. Na, emiatt kapom az ívet, hogy mégis mi a franc a bajom, mi ez a "balkán fétis". Meg hogy hülye vagyok, ezek mind maffiózok. És ne csodálkozzak, ha ezek után normális pasi nem áll velem szóba.

Ez tényleg gáz? Most nyilván nem aktuális a kérdés, de ez tényleg visszatartó ok lehet majd valakinél?


2016. aug. 26. 22:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
9-es en tudom, itt elek :D. Ezert szoktam jokat nevetni az ilyen automatikus itelkezeseken.
2016. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
35%
#6 a válaszodból ítèlve a magyart se nagyon érted. :D
2016. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
88%
Milyen degenerált emberekkel vagy te körülvéve?????
2016. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
17%

a törökök elég szutyok nép, már nem azért... iszlámok azok is, csak játszák az eszüket, hogy ők nyugathoz tartoznak, ők rendesek, közben pénzelik az isis-t.

arabok sem arról híresek, hogy mérnöki diplomájuk van, szóval szerintem nem meglepő, hogy egyesek előítéletesek. persze ettől még a tied lehet egy szuperpasi (nem tudom melyik válaszoló volt), de kicsit sem ez a jellemző...

az hogy milyen származású férfiakkal voltál, engem nem érdekelne. az már inkább, hogy tényleg mennyire értitek meg egymást. és már hogy a fenébe ne attól lenne felszínes egy kapcsolat, hogy nem érted amit a másik mond, csak bejön a külseje. nem tudom, számomra az értelmes beszélgetések elég fontosak. kellemetlen lenne, ha 5 perceket gondolkoznék egy mondaton, vagy még többet...

2016. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Birom mar, hogy gond nelkul elmesz minden nemzet himjevel es meg le sem lepett az elozo, de te mar sirsz hogy elitelnek.


"Ez tényleg gáz?"

Igen. Gondolom a kovetkezmenyekre nem gondolsz. Az ilyen felszines kalandok(gondolom minden kan nyelven folyekonyan beszelsz) a sajat eselyeidet romboljak le. Arrol nem beszelve, ha titkolod majd akkor gyakorlatilag beismered, hogy ezert bunos vagy es alkalmatlan egy normalis kapcsolatra.


"ez tényleg visszatartó ok lehet majd valakinél?"

Csak olyannal, aki nem ugy banna veled, mint a kalandjaid soran. Elobb-utobb meg be is furodhetsz egy ilyen disz peldannyal. De gondolom ez veled SOSEM tortenik meg.


"És ne csodálkozzak, ha ezek után normális pasi nem áll velem szóba. "

Majd ezt fogod mondogatni egy par ev mulva es kisirod a szemed ilyen forumokon. Bizz abban, hogy valami szerencsetlen majd felmos a padlorol es egyutt tud elni a multaddal.

2016. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Azok a "felszínes kalandok" 3 és 2 éves kapcsolatok voltak, de mindegy ;)
2016. aug. 27. 10:08
 17/33 anonim ***** válasza:

Kerdeztel valamit es valaszt kaptal ra.


Erre a reakciot az, hogy mentegetozol es magad probalod meggyozni.

Ezt ugy hivjak angolul, hogy cognitive dissonance. Azaz elzarkozol a valosag elol, mert tulsagosan nehez lenne szembenezni vele.


Ha mindent tudsz, akkor minek raksz fel egy kerdest? Csak olyan valaszokat szeretnel latni, amelyek egyetertnek veled?

2016. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Bocsi, ez nem valasz volt, hanem okoskodas olyan dolgokrol, amikrol egyebkent fogalmad nincs. Arrol, hogy milyen "kannyelveket" beszelek en, arrol hogy hogyan bantak velem, meg egyaltalan ezek milyen "kalandok" voltak. wtf, ezekrol nem irtam egy szot se, megis nagyon okosan arra jutottal, hogy biztos kethetes dugopajtik voltak, akik ugy kezeltek mint egy rongyot. Na ez a gaz, szerintem.

Es ne mondj mast, csak olvasd el szepen az elso valaszodat :):):)

2016. aug. 27. 10:32
 19/33 anonim ***** válasza:

Ahogy oregszel majd, ugy lesz egyre nehezebb hazudni magadnak. Kozben majd az emberek eltavolodnak toled. Ha lehet, akkor en se adman magam ossze veled. Mondjuk en kapcsolatban vagyok.


Nem kell neked kerdeseket ide irogatni. Te mar mindent tudsz.

2016. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Titusztitusz ***** válasza:
33%
Tényleg gáz...És nemhogy "kiábrándító" de egyenesen VISSZATASZÍTÓ, GUSZTUSTALAN,ÉS UNDORÍTÓ dolog az,ha egy MAGYAR(!) nő KÜLFÖLDI-NEMMAGYAR ürgével fekszik le BÁRMIKOR IS,BÁRMELY SZITU SORÁN...Ennyi...(És most kezdhetik a leszavazásokat a külföldi palikat szo.pó nők,nyugodtan,szokás szerint...Válljék egészségükre a dolog...)
2016. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!