Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda nők, nektek van párotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda nők, nektek van párotok? Hogy találtatok magatoknak pár így?

Figyelt kérdés
Én nagyon ronda nő vagyok,legalábbis senki nem mondja az ellenkezőjét,és sokszor hallom az utcán idegenek szájából,hogy de csúnya ez a nő. Ne is kérdezzétek,hogy mi a ronda bennem,mert igazán én sem tudom,tükörben ,ha nézegetem magam én nem látom,sőt fotókon se igazán köszön vissza,gondolom ez csak élőben látszik másnak a szemszögében,de a lényeg,hogy 3 éve kutya se néz rám és nem tudom,hogy így lesz e valaha kapcsolatom? Nem vagyok kövér,igényes vagyok,divatosan öltözködöm stb,szóval ezt nem lehet mondani,hogy ilyeneken változtassak. Olyat se mondjatok,hogy kérdezzek meg valakit,mert nem merem senkitől megkérdezni,hogy figyelj én tényleg ilyen ronda vagyok?
2016. aug. 28. 16:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20! Nyugodj bele, hogy bőven átlag alattinak számítok.. :D
2016. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be egy képpel! Egyébként valószínű, hogy benned is találnék valami vonzót.
2016. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Írj privit ! :)
2016. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!