Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért nem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem elég ha van egy odaadó barátnőjük miért kell más nőket nézni akkor is ha mindent megkapnak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 23:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10#

Talán magadból indultál ki?

2016. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 én speciel ritka hűséges típus vagyok, de ettől még néha elképzel hogy milyen lehet egy másik lánnyal. Persze lehet hogy te ezt elítéled, én viszont leszarom hogy mit gondolsz. De elég magasról, szóval figyeld az eget, nehogy aztán rád pottyanjon! :)
2016. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12#

Hm képzelem milyen hűséges lehetsz! :)

Ha ezt nem írtad volna "bölcsebb" maradtál volna. :)

Te hűség etalon. :D

2016. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!