Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt akik hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt akik hosszabb ideje élnek távkapcsolatban? Hogy bírjátok ki? Milyen időközönként találkoztok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A munkam miatt alig latom a parom. Nehezen birjuk mind a ketten es sajnos mar akadtak problemak. Eddig megoldottuk. De nehez a tavkapcsolat
2016. aug. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nalunk eleve tavkapcsolat volt, mert egy olyan varosban talalkoztunk (ahol akkoriban eltem), ami mindkettonk ottohonatol kb. 900 kmre volt. Eleinte ott talalkozgattunk, aztan mikor visszajottem Budapestre, most mar onnan talalkozgatunk 3-4 hetente (gyakran becsuszik egy kisebb hetvege a "regi" varosban is, mert viszonylag kozel van, csak masfel ora repules es mindketten hamar ott tudunk lenni, ha mar nagyon hianyzik a masik :D). Nekunk masfel eve mukodik, es az az igazsag hogy mindkettonknek jo is igy. Volt itthon is baratom, es cirka fel even belul meguntam azt hogy folyton talalkozgassunk, de igazabol minosegi idot nem toltunk egymassal.

Ebben a helyzetben viszont ha egyutt vagyunk az mindig feltolt mindkettonket. Elotte meg nagyon izgalmas tervezni hogy most epp hova menjunk (mert legtobbszor kivalasztunk egy-egy uj varost vagy tajat es azt fedezzuk fel egyutt), es ott mit lehet csinalni.

Nekunk igy bejott, de aki igenyli hogy a parja folyton ott legyen meg o legyen a mindene annak nem fog menni (meg hat a masik keseru igazsag hogyha anyagilag nem all jol a par, akkor inkabb hagyjak ezt a tavkapcsolatosdit mert csak szenvedni fognak a ritka talalkozasok miatt).


21/N

2016. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!