Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarba jövök attól mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarba jövök attól mikor a szüleim előttem csókolóznak, ez természetes, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 20:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Volt részem. Itt azonban csók és csók között is van különbség. És erre akartam rávilágítani, hogy, amit te leírtál, az nem tartozik másra.

Az enyhébb változata meg igen, mikor nem nyomod le tövig a nyelvedet a másik szájába, nem taperászol össze-vissza, csak pár másodpercig tart a csók, de édesen.

2016. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked meg ha ez kínos, akkor szólj, elvégre a szüleid, nekik kéne elméletben ezt a legjobban megérteni.
2016. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Egy rövid csók természetes, de előjáték gyanánt mások előtt, főleg a gyerek előtt nyalni-falni, taperolni egymást az már túlzás.
2016. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Ilyen alapon azt is mondhatnád, hogy hát a szülők akkor dugjanak is a gyerek előtt mert hát úgy tanulja meg."


Szóbeli felvilágosításról hallottál már, édes?

2016. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
kérdező hány éves vagy :? a csókot nem unnalombol csináljak hanem mert szeretik egymást meg stb nem részletezem inkább szerintem neked sose volt még barátnőd másrész ha egy haverod meg csókolja a csaját ott is el szégyelled magad xd ?
2016. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Figyelj, én biztos vagyok benne, hogy ez annyira pitiáner és szükségszerűtlen abban az esetben, ha emiatt a gyerek zavarba jön, hogy teljesen felesleges azon vitatkozni, mi számít csóknak és hol a határ.

Gondolom a gyerek nem árnyékként követi őket, így biztos bőven van alkalmuk a szülőknek ezt közönség nélkül is megtenni.

2016. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 aperitif ***** válasza:

Azért az fura egy kicsit, hogy azok a tinik, akik a buszon az előttem lévő ülésen nyáladzanak végállomástól végállomásig, zavarba jönnek attól, ha szüleik csókolóznak.

Valószínű, hogy ebben az esetben nem a csókon van a hangsúly, hanem a szülőkön. Mármint hogy a szülők intimitása tabu. A magam részéről azt gondolom, hogy inkább csókolózzanak a szülők, mint verekedjenek, de ha ez téged zavarba hoz, akkor nyugodtan mondd el nekik, meg fogják érteni.

2016. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Milyen szóbeli felvilágosításra gondolsz?

Hogy hova dugja vagy, hogy vegye a szájába?

2016. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Kedves 18-as!


Mert szerinted egy gyerek úgy születik, hogy tisztában van teljesen azzal, hogy hogyan kell szexelni?


Az a szülő, aki rendesen neveli a gyerekét, az mindent elmond neki, és a gyereknek nem a haverjaitól, meg a netről összeszedett anyagokból kell megtudnia, hogy mit hogyan kell csinálnia! És a védekezésről még nem is esett szó!


Szerinted olyan gáz egy szülőnek elmondani a saját gyerekének, hogy hogyan kell szexelni?


Ha ezt így gondolod, akkor ez a felfogás a gáz!

2016. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az én szüleim nagyon sokat szeretgették - csókolgatták egymást kiskoromban. Nekem jó volt nézni, a világ legtermészetesebb dolga és legjobb érzése ez, hiszen azt láttam, mennyire odavannak egymásért. Már elváltak, de tudom hogy közöttük nagy szerelem volt, amit a mostani házastársaik felé már nem látok. Ők voltak egymásnak az igazik, több ilyen nem lesz az életükben. Ennek nem szabad tanunak lennie. Az ember a lelkében öregszik, nem az évekkel... Ebben szeretnék megmaradni gyereknek, mert csodás érzés még egy évtized után is úgy szeretni a férjemet, mint az elején. Mint a szüleim.
2016. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!