Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csúnyának látom magam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok kibékülni magammal,nem tetszik se az arcom,se a testem,de inkább az arcom a gond,mivel azon nem lehet változtatni:S Pedig többen is mondták már hogy nem vagyok csúnya,sőt szép vagyok,anyukám is mindig ezt mondja,hogy most is szép vagyok,de majd 10 év múlva nézzem meg magam.De hát ő mégiscsak az anyám,jó hogy szépnek lát.Egy pár fiúnak is tetszettem már,kb.4-5 srácnak,de egyikből se lett semmi,mert túl kicsi az önbizalmam,vagy pedig nem tetszettek.Nem is értem,hogy én hogyan tetszhetek vkinek.Mindig másokhoz hasonlítgatom magam:S És az bánt a legjobban,hogy annak a srácnak nem tetszem,aki nekem tetszik de nagyon.

Mit kéne tennem,hogy elfogadjam magam?:(

16/L


2010. ápr. 21. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
plasztikai sebész
2010. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

tipikus jócsaj, aki bemeséli magának hogy randa, mert szeretethiányos és törödésre vágyik.


20F

2010. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kép? Majd a többség dönt, hogy csúnya vagy-e, vagy sem.
2010. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

esetleg egy kép ? :)

amúgy szerintem fogadd el magad, úgy ahogy vagy! Ez az első lépés afelé, hogy növeld az önbizalmad :)

Nézz a tükörbe és mondogasd, hogy "szép és okos vagyok" :)

2010. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 nielindi ***** válasza:
ne nézz tükörbe!
2010. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
képet!!!
2010. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
képet tényleg adhatnál :):)
2010. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

sajnáltathatod itt tovább magad DE szerintem nézz tükörbe és keresd magadban a szép dolgokat ami meg nem tetszik próbálj rajta változtatni, fesd ki magad járj edzeni ha a tested sem tetszik, próbáld a szebbik oldaladat nézni

és 16évesen meg nem hiszem hogy a pasizás a legfontosabb :S


21/L (szűz)

2010. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kééép
2010. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tükör gyanánt annak a fiúnak a szemét használd,akink tetszel. Nekem bejött
2010. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!