Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csúnyának látom magam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok kibékülni magammal,nem tetszik se az arcom,se a testem,de inkább az arcom a gond,mivel azon nem lehet változtatni:S Pedig többen is mondták már hogy nem vagyok csúnya,sőt szép vagyok,anyukám is mindig ezt mondja,hogy most is szép vagyok,de majd 10 év múlva nézzem meg magam.De hát ő mégiscsak az anyám,jó hogy szépnek lát.Egy pár fiúnak is tetszettem már,kb.4-5 srácnak,de egyikből se lett semmi,mert túl kicsi az önbizalmam,vagy pedig nem tetszettek.Nem is értem,hogy én hogyan tetszhetek vkinek.Mindig másokhoz hasonlítgatom magam:S És az bánt a legjobban,hogy annak a srácnak nem tetszem,aki nekem tetszik de nagyon.

Mit kéne tennem,hogy elfogadjam magam?:(

16/L


2010. ápr. 21. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
akinek
2010. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

én is így vagyok vele.

még fejlődésben vagy, válrozni fogsz sokat. legyen önbizalmad, fogadd el magad úgy ahogy vagy. te ilyen vagy és kész te éppen ettől vagy szép és különleges mert nem vagy olyan mint a modellek a tévében. azok se olyan gyönyörűek csak 4 kiló smink van rajtuk. reggel mikor tükörbe nézel mond hogy szép vagyok és jól nézek ki. ha van önbizalmad akkor az látszik rajtad! és lehet hogy még össze is jösz egy helyes sráccal ;)

2010. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Változtass kicsit magadon (épp annyit, hogy valami újat láss a tükörben), emellett kezdj el sportolni (endorfintermelés szempontjából fontos).


Ezzel szerintem elindulhatsz az egészséges önkép kialakításának rögös útján. :)

2010. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mai napig nem vagyok kibékülve magammal, de ez engem nem nagyon foglalkoztat. Tudom, hogy vannak hibáim és, hogy ezeken nem lehet változtatni. Persze a plasztikai sebész mindent megold, de ha bajod van magaddal, nem az az első. Én mondom, még mindig nem vagyok elégedett magammal, ám rájöttem, csak akkor tudnak igazán mások elfogadni, ha ÉN is elfogadom ÖNMAGAM. Gondold ezt át. Ha nincs önbizalmad, ha csúnyának látod magad, szerinted a többiek minek látnak majd? Jegyezd meg, mindenki annak lát, aminek te látod magad.

L/17

2010. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
87%

"És az bánt a legjobban,hogy annak a srácnak nem tetszem,aki nekem tetszik de nagyon."

Gondolkoztál rajta, hogy a fiúk is éreznek effélét? Egyáltalán a lányoknak eljut a tudatukig, hogy mi is emberből vagyunk, és mi sem szeretünk pofára esni, és nekünk is vannak érzéseink? Akiket elküldtél nagyon hasonlóan éreztek mint te msot... Az meg aki neked tetszik, mégis mit vársz tőle? Hogy életében nem látott téged, ha látott is neki nem jössz be annyira, és ha meghallja a neved majd rögtön összehu%gyozza magát? Ha akarsz tőle valamit lépj nem fog leesni a gyűrű az ujjadról. Ha te lepattintod a fiúkat akik próbálkoznak, akkor meg ne sírj itt nekünk.

2010. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ne hasonlítgasd magad másokhoz. mert az azt jelenti hogy nincs egyéniséged.amúgy ez a sok f.sz mdelltől meg minden ilyen szartól van amit a tévébe tolnak ott a lányok általában 40 kilo környékén mozognak és 8 réteg smink van rajtuk meg retusálva van meg mű meg minden. ne akarj olyan lenni mint mások. csak magadnak kell tetszened, és ne mondogasd az ellenkezőjét, mert az az egyik legnagyobb önbizalomromboló :)
2010. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!