Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, hogy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 24 éves lányként még egy normális kapcsolatom se volt?

Figyelt kérdés

Kétszer voltam szerelmes, mindkét alkalommal kiderült, hogy csak kihasználtak, és meg akartak dugni. Velem van a gond? Miért választok mindig rosszul?

Gáz, hogy ennyi idős lánynak még egy komoly kapcsolata sem volt? A korombeliek közül sokan már az esküvőt tervezgetik.


2016. szept. 2. 15:42
1 2
 11/20 Noren1989 ***** válasza:
*hantások, javítva!
2016. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, természetesen a válaszom az utolsó előttinek, és a felette lévőnek szólt, csak közben írt valaki. Köszönöm a biztatást mindenkinek egyébként! Tudom, hogy ez nem verseny, csak nagyon magam alatt vagyok, hogy már megint így jártam.
2016. szept. 2. 17:25
 13/20 Noren1989 ***** válasza:
100%
Javasoljuk, hogy ismerd meg az fickókat előtte rendesen, emberileg. Nem az udvarlásuk, hanem az átlagos, vagy stresszhelyzeti viselkedésüket is figyeld meg.
2016. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
#10: Bedőltél a népszerű, jóképű nőcsábásznak, aki leszédítette rólad a bugyit, s aki mellesleg szerintem melletted még más csajokat is sorra fűzött, aztán időközben téged meg tudott hegeszteni, majd angolosan tovább is állt. Egy, a nőknél sikertelenebb pasasról, vagy egy egyetlen vasat tűzben tartó férfiról el nem tudnám képzelni, hogy csakúgy elszalasszon egy "jobb átlagba" tartozó nőt. Na pont őőőőőők azok, akiket ti sosem vesztek észre, biza', mert a kevésbé népszerű, a sikertelenebb, az egyetlen nőre koncentráló hapsikat LÚZERNEK gondoljátok.
2016. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, amit írsz, hogy a férfiak többsége oda se mer menni a nőkhöz, egyszerűen hülyeség, és csak itt a gyakorin tapasztalom. A való életben az összes normális, 20 feletti férfiismerősömnek van párja, és a barátnőim párjai is egytől egyig kedves, hűséges pasik, akik csak egy vasat tartanak a tűzben. Egyedül én fogom ki mindig az idiótákat.
2016. szept. 2. 17:48
 16/20 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2016. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj, vannak olyan pasasok nem is kevesen, akik normálisak, de ez mellett jól néznek ki, mert valamit sportolnak, jó egzisztenciális háttérrel rendelkeznek, magas iskolai végzettségük is van. Szóval ne keseredj el.
2016. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%

Rosszul választasz, de ismeretlenül nem lehet tudni miért. Előfordul, velem is megesett párszor. Ilyen az élet. De majd fogsz találni valakit aki nem csak megdugni akar hidd el.

Légy nyitott, de ne jöjj össze olyannal aki nem tetszik neked. Annak semmi értelme nincs. Én is pont 24 voltam mikor összejöttünk a férjemmel. Nem vagy lemaradva semmiről. Szelektálj jobban. Adj időt annak, hogy megismerd a srácokat. Bár az is igaz, hogy aki nagyon megdugni akar, az akár várni is képes...de ez ritkább:)

2016. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek, itt és privátban is, de ismerkedni egyelőre nem szeretnék. Túl friss ez a dolog, sajnos még mindig abba a férfiba vagyok szerelmes, hiába nem akar tőlem semmit.
2016. szept. 2. 19:19
 20/20 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok vele 21 évesen, bár már volt több barátom is, de sajnos csak pár hónapos kapcsolatok, pedig komoly, hosszú párkapcsolatra vágyom. De sajnos egyik barátommal sem jött össze ez.
2016. szept. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!