Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek szeretni, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek szeretni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alig két hónapja volt egy csalódásom. Bele voltam esve egy srácba, majdnem összejöttünk de végül csak összetörte a szívem. (mindketten hibásak voltunk, es ő is szeretett)

Most ismerkedek egy sráccal. Rendes velem, de megfogadtam hogy nem fogok még egyszer úgy járni mint a múltkor. nem is merek ugyanúgy hozzáállni az egészhez. Egész egyszerűen félek. Másrészt sok mindent Hallottam már a srácról, de jót nem az is biztos, így nem is teljesen bízok benne. Így duplán tartok az elköteleződéstől meg az érzelmektől. Azt mondja tud a pletykákról, nagyrészt igazak de az évekkel ezelőtt volt és ő teljesen megváltozott, megért.

Maradjak vele? Nagyon kedvelem, látok benne lehetőséget.


2016. szept. 3. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem merek túl hamar bízni a ferfiakban a legelső csalodasom ota.

Pedig sok ido eltelt azota.

Én is úgy jártam egy pasival, mint te a mostanival. Mindenfele pletykat hallottam rola. Rakerdeztem es ő termeszetesen azt allitotta, hogy mar nem igaz stb. A vegen persze kiderult, hogy megis csak igazak voltak.

Szóval csak óvatosan.

2016. szept. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már most tudod, hogy rossz fiú. Innentől őrülten beleesel, mert már most kívánod az utána járó fájdalmat, csalódást. A nők nagy többsége meg van győződve, mellette más lesz. Álomnak szép.
2016. szept. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Haaat szerintem ne felj semmitol! Azt mar tudjuk, hogy kutyabol nem lesz szalonna. O is elismerte....Szoval a kartyak ki vannak teritve. Csak azt nem tudjuk meg mennyire esel bele. Az viszont nem rola szol hanem rolad. Szerintem ha belekezdesz, akkor a "feltetel nelkuli szeretet" gyakorold. Fuggetlenul attol mi is fog tortenni. Valahogy ugy gondolom, maskepp nem erdemes. Engem padlora kuldott, lealazott es lenullazott a volt feleseegem....de az nem rolam szol, hanem rola. Neki az kellett, hogy bebizonyitsa a felsobb renduseget; hogy lepipalt. Megis mikor egy masik novel beszelek; mindent bele. Aztan rajovok, hogy ez is "egyiranyu utca". Most szomorkodjak? Qruvazzak le minden not? Dehogy is! .... Kovetkezo! Elobb utobb megtalalom azt a not, akit oszinten lehet szeretni; mert maskepp nincs ertelme kapcsolatban elni vele.

Ha latsz benne lehetoseget; hajra. Csak tartsd nyitva a szemed es ha megsem jo a dolog, akkor lepj ki belole. Az erzelmek csak pillanatnyi fuszerek az eletedben :)

2016. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy az emberek nem változnak :D

Szóval nem, pont hogy enm tudom megszeretni.

2016. szept. 3. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne masok utan menj, ugy ertem masok velemenye utan. Mit veszithetsz?
2016. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!