Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszik sokan rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik sokan rossz néven, ha XY-nak nem magyar a párja? Egyáltalán, miért ellenzik sokan a vegyeskapcsolatokat/házasságokat? Aki került ilyen helyzetbe, felvázolná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Lássuk be, tényleg adódhatnak nehézségek, például az, hogy egyik fél sem beszéli kellően megfelelően a másik anyanyelvét, hanem kell egy összekötő nyelv (az angol), de még így sem mindig tudják egymással megosztani a legbensőségesebb érzelmeiket, a kulturális különbségekről nem is beszélve. Ámde.. Ha mindkét fél hajlik a kompromisszumokra, példásan együtt lehet működni egy párkapcsolatban.


Édesanyám egyik nőismerőse egy fekete férfival házasodott össze, aki történetesen sebész, míg egy másik nő egy arab férfival kelt egybe. Mindkét házaspár példás életet él, nagyon szeretik egymást a felek. A szomszéd településről az egyik fiatal lány pedig egy kínai fiúval jár már jó ideje. Mégis, sokan felhördülnek, hogy: Nem tudott magának találni egy magyart? Kérdem én: ha ketten szeretik egymást, nem mindegy, milyen származású XY? Nincs semmi bajom a vegyeskapcsolatokkal, egyedül a magyar-roma kapcsolattal nem értek egyet - gondolom, erre nem kell kitérnem, hogy miért.


Mi a gond azzal, ha egy magyar ember egy feketét, japánt, izraelit, netán egy arabot szeret?



Jómagam egyetemista lány vagyok. Igaz, külföldivel még nem kerültem kontaktusba, viszont több barátnőm is akad, aki nem Európából érkezett. Az egyik lány azer(bajdzsán)i nemzetiségű, le a kalappal előtte. Szép számmal akadnak feketék is, akikkel szintén semmi bajom sincs.



2016. szept. 7. 19:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
28%

jújj a 19-nek de savanykás a szőlő :)

ilyen arrogáns, általánosító stílussal csodálkozol, hogy egy normális férfinek se kellettél? :DD

azért mert pina van a lábad között, még nem körülötted forog a világ...

2017. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%

Az arab más tészta, mint a többi, remélem, nem kell mondani, miért. Nyilván nem minden arab olyan, aki csak addig mézesmázos és kedves, amíg meg nem házasodik, utána meg elnyomja, de nem árt az óvatosság.


A többi esetben meg ezeket szoktam tapasztalni:

- a nőzéshez lúzer magyar férfiak pampognak ezen, mert azt hiszik, több esélyük lenne, ha nem lennének ezek az "egzotikus" férfiak... pedig egy frászt. Nem azért nem jutnak nőhöz, mert konkurencia van, hanem azért, amilyenek. Nem egy ilyen férfit láttam... buta, unalmas, hótt igénytelen, rohadt nagy elvárásokkal rendelkező (főleg külsőt tekintve, de belsőt is), kommunikálni nem tudó, szociális analfabéta egyedek. Meg akik minimálbérre és hát jóindulattal sem adoniszi testre és jóképű arcra a Pamela Andersont VÁRJÁK EL maguk mellé

- a rasszisták közül "az ember színe fehér" jellegűek

2017. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
30%

Egyik oldalon epitik a keritest a migrancsok ellen...

Masik oldalon magyar szuzek onket szaporodnak mingarcsokkal

Hmm hmm propaganda forditva sult el

2018. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
75%

Saját tapasztalataim: A környezetemben egy csomó kapcsolatnak 1-2 év után vége lett, amikor a lányoknak leesett, hogy az egzotikum varázsa elmúlik. A másik felüknél meg még a külföldi férfi ismerősei is levették, hogy a pénz elég fontos volt a kapcsolatban.

Aláírom, vannak olyanok, amikor tényleg egymásba szeret a két fél és nem csak az egzotikum vagy a jó anyagi helyzet miatt. De a környezetemben nem erre volt több példa.

2018. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Két unokatesómnak is külföldi - európai - a házastársa, és semkinek semmi baja nincs vele
2018. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
90%

Ismerkedtem már külföldi férfival

A tapasztalatom az, hogy több figyelmet kapok és jobban tetszettem nekik mint a magyar férfiaknak. Ezt a figyelmességet hiányolom a magyar férfiakból.

Másrészről azért egy külföldi férfi is férfi. Nem mind megbízható. Egyszerűen csak meg kell ismerni, az előítéleteket meg hagyjuk.

2018. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2018. júl. 14. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!