Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan okolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan okolom magamat ezért?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert egyre inkább azt veszem észre, hogy későn kezdtem érni, nem volt elsőszámú dolog a pasizás.


Kb 12-13 évesen tetszett egy fiú még általános iskolában, persze semmi olyanra se gondoltam, mint a sze.x vagy ilyesmi, csak tetszett. Viszont kigúnyolt, szóval mély nyomot hagyott bennem a csúfolódása. Középsuliban kb. 16 évesen nagyon megtetszett egy 18 évese fiú, aki észre se vett. Akkor se az ágy volt az első gondolatom, hanem az hogy nekem is legyen pasim, mint az össze többi osztálytársamnak. Próbáltam vele beszélni, utalni, de lerázott azzal, hogy nem tetszek neki, nem vagyok az esete stb. Ezt a korszakot lezártam, elkönyveltem plátói gyerekszerelemnek.


19 évesen lett először barátom, akibe nagyon szerelmes voltam. Viszont most azt látom, hogy a mai 15 éveseknek 2 éves kapcsolatuk van, szerintem több partnerük is egy évben, mint nekem életemben, én 21 éves fejjel pedig egyedül vagyok. ÉS így utólag visszagondolva gáznak érzem magam, amiért 17-18 évesen nem az volt az első, hogy igyak, pasizzak stb. hanem hogy a barátnőimmel legyek és velük töltsem a szabadidőmet. Ez azért zavar mert úgy érzem nem tettem semmit annak érdekében, hogy legyen barátom.


A mai világot elnézve pedig kicsit zavar, hogy a tőlem fiatalabbak mennyire boldogok, én meg nem. Ne értsetek félre, nem vagyok irigy más boldogságára, hanem erre vágyom én is.


Szerintetek tényleg én vagyok a hibás, amiért annak idején nem akartam úgy viselkedni, mint a mai tizenévesek? Nem is tudom pontosan megfogalmazni a problémámat. Inkább csak egy rossz érzés fog el, ha azt látom, hogy mennyire "gáz" vagyok.


2016. szept. 11. 19:06
 1/7 Dreamer88 ***** válasza:

Teljes mértékben átérzem a helyzeted.

Néha engem is elfog még a szomorúság ha meglátom hogy a nálam fiatalabbak kapcsolatban vannak.


VISZONT!


Ne okold magad. Ne irigyeld őket amiért ők úgy váltogatják a partnereiket mint te vagy én a zoknit (tisztelet a kivételnek).

Párkapcsolatban nem a mennyiség hanem a minőség számít.


Ha gondolod, privátban szívesen elmesélem mi segített nekem. Van benne elég sok személyes dolog, amit nem szívesen írnék ki ide.

2016. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
írj nyugodtan! :)
2016. szept. 11. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tartottam sosem gáznak, ha egy lánynak kevés kapcsolata volt és huszonéves.

Nekem egy sem volt, mégis megy tovább az élet.

2016. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat figyelj en sem ugraltam egyik dologbol a masikba. 18voltam mikor megismertem az elso baratom. En ezt ma sem csinalnam maskepp,egy percig nem banom. Ugyan ismerkedtem,es rengeteget buliztam elotte,de sosem tortent semmi.
2016. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj. Én kb 12 éves korom óta csak arra tudtam gondolni mikor lesz már pasim, rengeteg tiniregényt olvastam és nem volt olyan nap, hogy ne gondoltam volna irigykedve a korombéliekre, akiknek volt pasijuk. Egyszer aztán 16 évesen végre valahára összejöttem egy sráccal. Pechemre nagyon ki voltam már éhezve a kapcsolatra ezért belementem rögtön úgy, hogy az első találkozásnál nem győzött meg 100%-osan és a többinél se lett jobb a helyzet. Bár én szexuálisan elég hamar értem és az önkielégítést elég hamar Elkezdtem úgy éreztem nem vagyok kész rá, hogy lefeküdjek vele annak ellenére, hogy akkor már természetesebb volt, hogy valaki ilyen korban nem szűz. Egy hónapig voltunk együtt miután szakítottam vele. Amit nyertem az egy rémesen rossz első csók és pár nem túl élvezetes randi. A következő barátom 20 éves koromban volt és akkor már minden teljesen más volt. Éreztem, hogy érettebb vagyok ehhez, a párom is érettebb volt és csodálatos volt a kapcsolatunk. Most 22 éves vagyok és cseppet sem bánom, hogy tini koromban nem éltem így ki magam. Nagyon jól el voltam a barátnőimmel és biztos vagyok benne, ha akkor pasiztam volna sosem kerülünk ilyen közel egymáshoz. Szóval ne bánkódj te se vesztettél ezzel semmit :)
2016. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan ezen agyalsz 21 évesen?? Hát beszarok, már bocs. Szerinted az ilyen tiniri.bancok akik több f.aszt fogtak mint kilincset boldogok csak azért mert van pasijuk, meg a facebookon dúl a láv???? Én a 18. szülinapom előtt jöttem össze a férjemmel, addig még csak nem is csókolóztam senkivel. De pont lesz.arom. Boldog vagyok vele 10 év után is. Úgy csinálsz basszus mintha 40 éves lennél legalább. Kapjál már az agyadhoz, semmi baj nincs veled :)
2016. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,aranyosak vagytok és megnyugtattatok is kicsit! :)
2016. szept. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!