Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem sértve magamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem sértve magamat?

Figyelt kérdés

Párommal csak hétvégente tudunk találkozni, így a hétköznapokra marad a telefon/email.


Tegnap délelőtt írtam neki egy szomorú hangvételű levelet, mert éppen nagyon magam alatt voltam (nagyon ritkán vagyok rosszkedvű, de most több dolog is összejött). Írtam is neki, hogy írjon valami szépet, mert szükségem lett volna rá. Nem kaptam választ, de munka után (du 4) felhívott telefonon. Azt hittem, hogy akkor inkább szóban akarja elmondani a véleményét és egy kis lelket önteni belém. De nem, még csak meg sem említette azt, hogy én mit írtam neki. Ellenben elkezdett sajnálkozni, hogy képzeljem el, elhagyta az igazolványát. És akkor elmesélte a sztorit, hogy hol volt és hogy valószínűleg ott esett ki stbstb. Erre én nyugtattam őt, hogy nézze át még egyszer a kocsit, holnap pedig menjen vissza oda ahol volt, hátha bevitték az adott üzletbe (ami a beszélgetésünk időpontjában már zárva volt). Aztán azzal is megpróbáltam nyugtatni, hogy nem történt semmi, előfordul az ilyen, kár idegeskedni.

Ez után ő le is tette a telefont (hiába vártam, hogy rátérjünk az én problémámra), és csak este fél 10kor írt emailt ezzel a szöveggel, idézem: "nem akarsz felvidítani? vagy kölcsönösen?"

Én erre nemleges választ adtam, mivel igazán bántott, hogy egy délelőtt írt "segélykérő" üzenetemre ennyire b...ik reagálni és hogy még mindig magával van elfoglalva, hogy az ő lelkét kéne ápolni, csak mert elhagyta az igazolványát....


Most írt emailt, hogy megtalálta és érdeklődik, hogy miért is voltam tegnap szomorú.


Ti erre hogyan reagálnátok? Engem baromira bánt, hogy tegnap egész nap nem került szóba az én problémám, vagy max este 10kor, amikor fel akart hívni skypeon. És az is bánt, hogy most meg úgy csinál, mintha mi sem történt volna és visszatér arra, amit én már legalább 24 órája írtam.


2013. okt. 15. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Biztos vagy te abban, hogy egyáltalán megkapta az e-mailedet? Egyébként ha ennyire szerettél volna magadról is beszélgetni akkor mondhattad volna neki, hogy kicsit magad alatt vagy, rossz napod van, mert nem mindenki lát bele a fejedbe, és nem is biztos hogy elolvasta munkaidőben a leveledet. Jól felfújod ezt az egészet.
2013. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám, amit érzek, és azt is, amit vártam tőle ebben a helyzetben. A férfiak szavakból értenek, nem célzásokból. Mondd ki, amit érzel!
2013. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Olvasta a levelemet, hiszen egyrészt most nem kérdezett volna rá, másrészt azóta volt pár levélváltásunk, hogy nekem most mégis mi bajom van vele. Szóval bevallotta, hogy olvasta, de, mint mondja, a körülmények áldozata, mert sok dolga volt, ezért nem tudott reagálni.


Úgyhogy most nem érti, hogy én miért vagyok megbántódva.


Igazából én mindig úgy gondoltam (mert magamból indulok ki), hogy mindenkinek arra van ideje, amire szakít. Nehogy már 2 perce ne legyen reagálni egy emailre, vagy éppen amikor felhív, ne a saját sztoriját mesélje el 10 percben, hanem esetleg azt kérdezze meg, hogy én miért vagyok szomorú.

2013. okt. 15. 11:39
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Felfújod a dolgot.


Voltam már hasonló helyzetben és egy hasonló szituban két nap múlva ért át a levél, mert kiderült hogy spamba tette a levelező rendszer.

Halál mérges volt rám az illető már majdnem szakítani akart, mikor rájött hogy túlreagálta, és megbeszéltük, ennyi!


Legközelebb szóban mond el mi bánt! Vagy nyomtasd ki, és add a kezébe!

2013. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
még egyszer: elolvasta akkor a levelet, amikor küldtem neki. nem került spam-be, nem veszett el az éterben, nem blokkolta a CIA, semmi ilyen nem történt.
2013. okt. 15. 11:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Akármilyen hihetetlen a férfiak nem tudnak gondolatolvasni, kérdezd meg tőle hogy megkapta-e a levelet, minthogy célozgatsz neki és itt kisírod magadat.
2013. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem Kérdező, szerintem szimplán túlreagálod.... tegnap a zasszonynak megjött, Ő azért volt hisztis, én meg konstatáltam, hogy eltoxtam az egész napot a bojler meghergelésével mire estére kiderült, hogy a tartály is lukas, ráment két egész napom a semmire, mert újat kell venni, én meg ezért... és simán elbeszéltünk - mondhatni elhisztiztünk - egymás mellett. Egy kapcsolatban vannak ilyenek, túl kell lépni rajta...
2013. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha sosem hallgat meg, és sokszor nem figyel rád, akkor igen. Nem tudjuk a körülményeket. De ha ez egy egyszeri alkalom, akkor szerintem felfújod a dolgot.
2013. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hű te aztán hisztis p.csa vagy... ezen kattogsz? Ha olyan nagy volt a problémád, talán elmondhattad volna neki telefonban is.
2013. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem az e-mail lett blokkolva. Az Ő problémája blokkolta le Őt, azért nem tudott foglalkozni a Te problémáddal. Fordítva ez nem állt fenn, ezért Te annak ellenére, hogy megvolt a magad baja, tudtál foglalkozni az Övével. Ennyi a történet.


Most lehet azon rugózni, hogy ez így nem igazságos, ám teljesen felesleges. Te ilyen vagy, Ő olyan. Ha ez nem felel meg, akár válhattok is szétfele, mert a másik embert megváltoztatni nem lehet, csak magunkon tudunk változtatni. Ezt viszont bármikor lehet, akár most ebben a szent percben is megteheted, hogy nem az igazságtalanságon agyalsz tovább, hanem felismered, hogy abban a pillanatban, amint a Párod saját problémája elmúlt, máris Te lettél neki a legfontosabb, máris figyel Rád, és jót akar Neked. Te döntöd el, hogyan akarod ezt látni?

2013. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!