Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövöhetek a kollégámnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövöhetek a kollégámnak?

Figyelt kérdés

Igen, amiatt kérdezem, mert nekem ő tetszik (ő férfi, én nő), de nem elvakultan, csak mintha kezdene kialakulni valami, amit nem bánok.

Átmentem az irodájába mielőtt haza indultam és mikor kikísért megálltunk beszélgetni az ajtóban. Nem jött be az intim zónámba, csk állt velem szemben, és mikor elindultam kifelé ilyen pici kézmozdulatot indított felém, mintha meg akarna érinteni, aztán mégse csinált semmit, eközben végig aa szemembe nézett, amíg meg nem fordultam. Lehet, hogy meg akart érinteni, csak nem mert?


2016. szept. 16. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind olyan kérdéseket tettél fel, amire ő rajta kívül senki nem tudja itt a választ. Most mit akarsz? Trécselni a dologról? Akkor azt írd, hogy beszélgető partnert keresel rá. Mi értelme van ennek a kérdésnek, őszintén? Hogy lehet ehhez érdemben hozzászólni?
2016. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az ember azért tesz fel ilyen kérdést, hátha van valaki, akivel korábban hasonló dolog történt és végül beigazolódott a jóslata. pl.: "Jé, nekem is volt egy ilyen kollégám, többször láttam rajta, hogy meg akar érinteni és végül összejöttünk." vagy pedig "Volt egy ilyen ismerősöm, de kiderült, hogy ő csak egy ilyen vállon veregetős típus, azóta is barátok vagyunk."

Ilyen válaszokra vár egy ilyen kérdés.

2016. szept. 17. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!