Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkál mindig? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkál mindig? Nem vagyunk már dedósok.

Figyelt kérdés

3 éve megismerkedtem egy sráccal, párhuzamosan mikor megismerkedtem a jelenlegi párommal.(azóta is együtt vagyunk 3 éve) Akkor nyáron kicsit elengedtem magam, és pasiztam, azelőtt 1-2 hónappal lett vége az akkori kapcsolatomnak.Nem gondoltam volna magamról de egyszerre 2 vasat tartottam a tűzben... a lényeg nem is ez most.

Azzal a másik sráccal még néha néha összefutok mikor ráveszem magam hogy elmenjek egy kicsit iszogatni ilyesmik...mindig is beszólogatott meg piszkálódott ilyesmik, és annak idején ebből lettek a "nagy kibékülések" :) Legutóbbi alkalommal is mikor összefutottunk és egy társaságban voltunk akkor is beszólogatott és egy rendes szava nem volt hozzám.Eddig nem volt harag meg semmi köztünk, és most meg úgy érzem utál vagy nem is tudom...Miért ilyen velem? Sajnos - nem sajnos 2 éve össze akadtunk de csóknál több nem volt.(Én is akartam :( hiába nem foghatom az alkoholra, mert akartam) Azóta semmi nem volt, max néha célozgat azokra az időkre mikor találkozgattunk.

Nem ártottam neki semmit, nem érdemeltem ki azt hogy így viselkedjen velem, és ez engem bánt.Örülnék ha legalább haverok maradhatnánk, de ezelőtt célozgatott, most meg csak piszkál. Kérdeztem tőle hogy mi baja van velem, de azt mondta semmi...De mégis van valami, csak nem tudom ,hogy mi....

Mit kezdhetnék ezzel a helyzettel?Vagy miért csinálhatja ezt?Meg egyáltalán én miért foglalkozom ezzel? :(

én 23 vagyok ő 25...szóval kicsit gyerekes ez ,nem?

Köszönöm a válaszokat!


2016. szept. 19. 13:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A jelenlegi párommal,nem rég költöztünk össze,néha jó néha nem.Szeretkezni nem nagyon szoktunk már :( Szeretem őt, de nem tudom szerelemmel-e...

Lehet,hogy emiatt jut eszembe sokszor a másik srác?

Nem tudom kit hogyan szeretek :(

2016. szept. 19. 15:04
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt az ember tudja. Ha valakibe szerelmes vagy, azt tudod. Még csak most költöztetek össze, és már ritkulnak a szeretkezések?? Ne viccelj. Én vagyok, akinek elment a vonata, de én nem az életem nagy ő-jével élek 8 éve, és kétnaponta van kb szex....Na neee, az, hogy én több gyerek, közös vagyon után hogy döntök, egy dolog, de hogy te fiatal létedre egy langyos posványba mászol bele...???? Javaslom ne rontsd el az életed, szerelemből légy valakivel, ne megszokásból ilyen fiatalon!
2016. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!